Maca 525mg. Lytinei funkcijai gerinti. Pakuotėje 60 kapsulių.

Maca 525mg. Lytinei funkcijai gerinti. Pakuotėje 60 kapsulių.

9 €
ID: 4935439
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1013
Maca 525mg. Lytinei funkcijai gerinti. Pakuotėje 60 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Maca 525mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

Ekologiško maca ekstrakto nauda:

• Palaiko liaukų sistemą
• Skatina lytinį potraukį ir seksualinę funkciją
• Didina fizinę energiją ir ištvermę
• Skaidrina mintis ir didina dėmesio sutelktumą
• Palaiko ištvermę ir sušvelnina streso poveikį
• Padidina darbinį pajėgumą

Kas yra maca ir iš kur ji atsirado?

Maca yra aukštai Peru kalnuose auganti šaknis. Turtinga maistinėmis dalimis (kaliu, o kalcio daugiau nei piene), ji yra natūrali hormonų tiekėja teikianti didelę naudą sveikatai tiek vyrams, tiek moterims.

Dėl savo didelės maistinės vertės ji yra ne tik populiari kaip seksualinio libido didintoja bei menopauzės simptomų gelbėtoja, bet taip pat labai įtakoja energiją, ištvermę, depresiją, atmintį ir kt.

Ką ji atlieka ir kokie moksliniai tyrimai tai patvirtina?

Didelėmis maca šaknų ekstrakto dozėmis šerti normalūs pelių patinai trigubai dažniau poravosi su patelėmis. Ji taip pat per pusę laiko sumažino žiurkių erekcijos disfunkciją tarp kelių poravimųsi.

Kitas tyrimas su žiurkėmis rodo, kad šėrimas maca padeda išvengti didelių sutrikimų formuojantis spermai. Papildomi tyrimai rodo, kad maca šeriamoms žiurkėms, sumažėja jų prostatos liaukos dydis.

Maca tyrimai su žmonėmis patvirtina išvadas apie graužikus. Limos Peruana Cayetano universiteto Peru mokslininkai atliko 12-os savaičių placebu kontroliuojamą randomizuotą klinikinį tyrima, kurio metu trys skirtingos maca dozės lygintos su placebu. 21-56 metų amžiaus vyrai gavo 3g maca. Padidėjęs seksualinis potraukis buvo pastebėtas po 8 savaičių. Testosterono serumo ir estradiolio koncentracija nesiskyrė nei pas vartojusius maca, nei pas vartojusius placebą.

Kitame tyrime nustatytas 4 mėnesių maca vartojimo dėl sėklinės analizės poveikis suaugusiems sveikiems vyrams, kurių amžius 24-44 metai. Devyni vyrai gavo maca (1500mg arba 3000mg per parą) kapsules 4 mėnesius. Liuteinizuojančio hormono, folikulus stimuliuojančio hormono, prolaktino, testosterono ir estradiolio serumo koncentracija matuota tyrimo pradžioje bei pabaigoje. Maca vartojimas padidino sėklinį tūrį, spermatozoidų skaičių per ejakuliaciją ir spermatozoidų judrumą. Hormonų kiekis kraujyje nekito.

Ar maca turi šalutinį poveikį?

Šalutinio poveikio šiuo metu nėra žinoma.
Nėra maca perdozavimo, jis nėra toksiškas.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 60

Vieneto kiekis:
• Maca (Lepidium spp.) šaknis: 525mg

Kitos sudedamosios dalys: želatina (kapsulė), magnio stearatas.

Vartojimas

Vartoti po vieną (1) kapsulę iki 3 kartų per dieną valgio metu arba užgeriant stikline vandens.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 9EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" arba "LP EXPRESS" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai