Chondroitino sulfatas 400mg. Pakuotėje 60 tablečių.

Chondroitino sulfatas 400mg. Pakuotėje 60 tablečių.

15 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2965082
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1550
Chondroitino sulfatas 400mg. Pakuotėje 60 tablečių.

Skelbimo aprašas

Chondroitino sulfatas 400mg. Pakuotėje 60 tablečių.

Chondroitino sulfatas: padeda išlaikyti sveikus sąnarius

• Palengvina sąnarių skausmus
• Sumažina sinovinį skausmą ir uždegimą
• Sumažina osteoartrito simptomus
• Maitina ir sutepa sąnarius

Kas yra chondroitinas?

Chondroitino sulfatas yra viena iš pagrindinių kremzlės sudedamųjų dalių. Chondroitino sulfatą sudaro kartotinės molekulių grandinės vadinamos mukopolisacharidais. Tai pagrindinė kremzlės dalis. Klasifikuojamas kaip gliukozaminoglikano tipo chondroitino sulfatas yra turtingas siera bei giminingas gliukozaminui.

Chondroitino sulfatas pritraukia ir išlaiko didelį kiekį vandens kremzlės formavimo proteoglikanų molekulėse. Kadangi kremzlėms nėra tiekiamas kraujas, šis skystis būtinas sąnarių maitinimui bei sutepimui.

Kaip chondroitinias veikia?

Chondroitino sulfatas yra ilgos grandinės molekulė su neigiamu krūviu. Kadangi šios grandinės gaubia proteoglikanus, jos atstumia viena kitą ir taip sukuria tarpus tarp kiekvieno proteoglikano. Tai žinoma kaip vidinė kremzlės matrica, ir tai yra tai, kur teka skystis. Vieną proteoglikanų molekulę gali supti daugiau kaip 10000 šių grandinių – tai ypatingas vandens fiksatorius, nes šios grandinės užtikrina, kad visos šios molekulės yra toli viena nuo kitos ir negali sulipti.

Kodėl vartojamas chondroitinas?

Sveiki sąnariai: Chondroitinas apsaugo kremzles ir stabdo jų nusidėvėjimą bei slopina tam tikrus „kremzles kramtančius“ fermentus trukdančių kitų fermentų metabolizmui, dėl ko kremzlėse atsiranda proteoglikanų, gliukozamino ir kolageno gamybos badas.

Psoriazė: Anstesni tyrimai rodo, kad chondroitinas padeda gydyti psoriazę.

Sveika širdis: Yra įrodyta, kad chondroitino sulfatas padeda išvengti aterosklerozės bei gali padėti išvengti tolesnių komplikacijų, kai aterosklerozė jau nustatyta.

Kokie moksliniai tyrimai pagrindžia chondroitino poveikį?

Viename 6 mėnesių tyrime dalyvavo 85 žmonės su kelio osteoartritu. Dalyviai gavo arba po 400mg chondroitino sulfato du kartus dienoje arba placebą. Tyrimo pabaigoje gydytojai įvertino didelį arba labai didelį pagerėjimą 69% vartojusiems chondroitino sulfatą ir tik 32% pacientų vartojusiems placebą.

Viename tyrime tirtas osteoartrito progresavimas 119 žmonių 3 metų laikotarpyje. Šiame placebu kontroliuojamame tyrime tiems, kuriems buvo duodama po 1200mg chondroitino kasdien, demonstravo mažesnį sąnarių pažeidimo procentą. Tik 8,8% chondroitino grupėje susidūrė su rimtai pažeistu sąnariu per 3 metų tyrimą, lyginant su beveik 30% placebo grupėje. Tai rodo, kad chondroitinas lėtina osteoartrito progresavimą.Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 tabl.
Vienetų skaičius pakuotėje: 60

Vieneto kiekis:
• Kalcis: 58mg
• Natris: 10mg
• Chondroitino sulfatas: 400mg
• Gliukurono rūgštis: 210mg
• N-acetilgalaktozaminas: 190mg

Kitos sudedamosios dalys: dvibazis kalcio fosfatas, stearino rūgštis, modifikuota celiuliozės guma, koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas.

Alergenų informacija: sudėtyje nėra mielių, pieno, kiaušinių, glitimo, sojos ar kviečių, cukraus, krakmolo, konservantų ar dirbtinių spalvų bei kvapų.


Vartojimas

Vartoti nuo dviejų (2) iki keturių (4) tablečių per dieną valgio metu.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 15EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai