L-Triptofanas 500mg. Pakuotėje 10 veganiškų kapsulių.

L-Triptofanas 500mg. Pakuotėje 10 veganiškų kapsulių.

5 €
ID: 4911300
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3398
L-Triptofanas 500mg. Pakuotėje 10 veganiškų kapsulių.

Skelbimo aprašas

L-Triptofanas 500mg. Pakuotėje 10 veganiškų kapsulių.

L-triptofanas: nautaika, atsipalaidavimas, miegas

• Palaiko imuninės sistemos funkcijas
• Palaiko cirkuliaciją ir sveiką nervų sistemą
• Gamina druskos rūgštį virškinimo sistemai

Ar kartais jaučiatės nusialinusiu ir stresuojančiu? Ar yra buvę, kai negalite susiimti, negalite miegoti, negalite susitvarkyti su savo gyvenimu? Atsipalaiduokite... L-triptofanas, natūrali amino rūgštis, konvertuojama į neurotransmiterius, kurie palaiko miega, poilsį, geras emocijas. Amino rūgštis l-triptofanas veikia didelę dali neurochemijos, kuri padeda žmonėms jaustis geriausiai: protinės ir emocinės veiklos piko metu. Daugeliui žmonių šios svarbios amino rūgšties trūksta, nes geriausias jos šaltinis yra angliavandenių kompleksas – dažnai trūkstamas šiuolaikinėse dietose. L-triptofanas yra serotonino ir melatonino pirmtakas taip pat svarbus tiek nuotaikai, tiek miegui, tiek ir daugeliui kitų biologinių funkcijų.

Atsipalaiduokite ir leiskite l-triptofanui atkurti normalią, sveiką pusiausvyrą organizmo natūraliais poilsio, atsipalaidavimo, ramaus miego procesais.

Gera savijauta – tai dar ne viskas jūsų galvoje

Šiandieninės maistinių medžiagų stokojančios dietos, žinoma, paveikia organizmą, bet ar suprantate, kad jos paveikia ir nuotaiką, bei smegenų chemiją taip pat? Išvalytų grūdų, cukraus, sočiųjų riebalų, kurie yra sunkūs, dietos dažnai gali būti vienos iš įdomiausių amino rūgščių – l-triptofano – trūkumo organizme priežasčių. Dietos su per mažu šios svarbios amino rūgšties kiekiu išbalansuoja nuotaiką, gebėjimą miegoti, ir įveikti stresą. L-triptofanas taip pat yra natūrali organizmo pagalba po persidirbimo, arba retkarčiais periodinių nepatogumų moterims, taip pat padeda organizmui prisitaikyti prie naujų laiko zonų po ilgų skrydžių. Tačiau neskaitant net ir šių svarbiu vaidmenų, l-triptofano trūksta daugeliui žmonių, nes jo nepakanka amino rūgščių dietoje.

L-triptofanas ar 5-HTP?

L-triptofanas yra ta kibirkštis, kuri uždega kūną 5-HTP gamybai, o iš jo serotoniną, neuromediatorių, kuris kontroliuoja miegą, atmintį, mokymąsi, organizmo temperatūrą, nuotaiką, elgesį, daugelį seksualinių pojūčių, širdies ir kraujagyslių funkcijas bei endokrininę sistemą. L-triptofanas yra geriausia alternatyva atsipalaidavimui ir geresnei nuotaikai. Nors l-triptofanas ir 5-HTP konvertuojami į serotoniną, plačiai žinomą, kaip organizmo nuotaikos ir miego reguliatorių, tačiau yra du skirtumai. Pirma tai, kad l-triptofanas yra svarbi amino rūgštis, kuri organizme atlieka daug funkcijų, pavyzdžiui, jis gali būti konvertuojamas į niaciną, arba kinureninų pirmtaką, biochemijos šeimą, kuri padeda reguliuoti imuninę sistemą, jei tai yra tai, ko organizmui reikia. Šių daugelio funkcijų negali atlikti 5-HTP. Kitas skirtumas yra tas, kad visas 5-HTP yra konvertuojamas į serotoniną. Organizmas reguliuoja l-triptofano kiekį, ir konvertuoja į serotoniną atsižvelgdamas į organizmo poreikius.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 10

Vieneto kiekis:
• Ajinomoto l-triptofanas: 500mg

Kitos sudedamosios dalys: augalinė kapsulė, celiuliozė, magnio stearatas (augalinės kilmės), silicio dioksidas.


Vartojimas

Gerti po 1 kapsulę iki trijų kartų per dieną tarp valgio, pageidautina užgeriant vaisių sultinis. Ramiam miegui galima vartoti 3 kapsules prieš miegą.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo laikotarpiu, prieš pastojant, maitinant krūtimi arba vartojant vaistus, pavyzdžiui, SSRI arba MAOI prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 5EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai