Koloidinis auksas 10ppm 59,14ml.

Koloidinis auksas 10ppm 59,14ml.

19 €
ID: 2179264
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1277
Koloidinis auksas 10ppm 59,14ml.

Skelbimo aprašas

Koloidinis auksas 10ppm 59,14ml.

Per visą istotiją beveik kiekvienoje pasaulio civilizacijoje auksas buvo laikomas pirmaeile vertybe. Jis simbolizuoja kokybę ir gerovę, tai puošmena pabrėžianti grožį, taip pat prekių ir paslaugų mainų pagrindas. Galbūt svarbiausia aukso vertė yra žinoma mažiausiai: tai sveikatą palaikančios savybės. Senovės rankraščiai atskleidžia platų priklausomumą nuo aukso ir aukso turinčių preparatų, kurie buvo ir vis dar yra neatsiejami sveikatos praktikoje daugelyje kultūrų. Terapijos pagrįstos tauriųjų metalų savybėmis, jau tūkstančius metų naudojamos visame pasaulyje. Moksliniai tyrimai atliekami su auksu parodė, kad geriausias būdas jo papildyti yra koloidinė forma. Source Naturals didžiuojasi galėdamas pasiūlyti „auksinio standarto“ aukso papildų: ultra koloidinio aukso.

Auksas tradiciškai naudojamas plačiam veiklos spektrui

• Gerina maisto produktų įsisavinimą ir maistinių medžiagų absorbciją
• Sustiprina ląstelių valymą
• Stiprina ir stabilizuoja nervų sistemą
• Subalansuoja moters reprodukcinę funkciją
• Bendram fiziniam aktyvumui palaiko lankstumą
• Užtikrina tinkamą atliekų pašalinimą per šlapimo takus ir odą
• Bendrai atjaunina

Koloidinio aukso nauda be šalutinio poveikio?

Per eilę sveikatos priežiūros administravimo metų koloidinis auksas laikomas neturinčiu neigiamo poveikio. Tai ryškus kontrastas aukso druskoms – teigiamai įkrauti aukso jonai jungiasi prie kitų, neigiamo krūvio, jonų, kurie daro nepageidaujamą įtaką keliaudami per organizmą. Source Naturals ultra koloidinio aukso koloidų prigimtis suteikia ypatingą užtikrinimą, kurio nesiūlo kiti aukso papildai.

Ultra koloidinis auksas yra šios brangios medžiagos aukščiausios kokybės šaltinis ir neįkainojamai papildo Source Naturals betarpišką įnaša natūraliai sveikatos priežiūrai.

Source Naturals ultra koloidinis auksas yra „grynas auksas“

Šiandien, sudėtingais moksliniais tyrimais ir mokslo pažangos pagalba Source Naturals sukūrė aukščiausios ribos aukso papildą su ultra koloidiniu auksu. Jis pranašiausias dėl penkių pagrindinių priežąsčių:
1) Jis gaminamas pažangiausiomis biotechnologijomis – elektokoloidinės suspensijos procesu, kai aukso dalelės ir vanduo yra visiškai „koloidški“ (tuo pat metu pasiskirstę – disperguoti – ir susijungę vienas su kitu) dėl elektros srovės poveikio jų deriniui. Šis procesas yra vienintelis žinomas būdas sukurti tikrai homogenišką (tolygiai pasiskirsčiusią) suspensiją, reikalingą padidintam biologiniam įsisavinimui. Kiti aukso ir vandens mišiniai tiesiog negali turėti tokio biologinio aktyvumo potencialo.
2) Aukso dalelės, kurios yra itin smulkios, organizme užtikrina geriausią absorbciją.
3) Jo optimali koncentracija palengvina unikalų suspensijos stabilumą, o tai reiškia, kad jis neatsiskiria.
4) Jis yra 100% grynas, kuriame yra tik aukso dalelės ir dejonizuotas vanduo.
5) Jame visiškai nėra stabilizuojančių glikoproteinų (naudojamų kai kurių kitų gamintojų produktuose), kurie blokuoja aukso dalelių poveikį.

Ką atlieka koloidinis auksas?

Per pastarąjį šimtmetį moksliniai tyrimai orientuoti į biologiškai aktyvų valgomą auksą nuolat rodo, jog sveikatos priežiūroje šimtmečius taikyta aukso praktika turi realų pagrindą šiuolaikiniame pasaulyje.

Pirmiausia, auksas moksliniais tyrimais buvo stebimas siekiant sustiprinti natūralią organizmo apsaugą kritiniais aspektais. Ir kaip daugelis kitų mineralų, kaip jis padeda „uždegti“ medžiagų apykaitos procesus, kai reikia suteikti papildomą kibirkštį.

Daugelyje tyrimų įrodyta, kad auksas turi reikšmingų raminančių ir lankstumą atkuriančių savybių – savybių, kurios veikia daug giliau nei tik diskomfortą sukeliančius požymius. Savo teigiama įtaka auksas padeda išlaikyti sveiką bendro fizinio judrumo funkciją ir jaunystę. Šie įnašai į gyvenimo kokybę tikrai verti savo aukso svorio.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1/4 arbatinio šaukštelio (apie 1,3ml)
Vienetų skaičius taroje: 45

Vieneto kiekis:
• Auksas: 10ppm (parts per million / dalelių iš milijono)

Kitos sudedamosios dalys: dejonizuotas vanduo, metilparabenas (metilparabenas gaminamas natūraliai, ir randamas keletame vaisių, daugiausia mėlynėse).


Vartojimas

Suaugusiems: nuo 1/4 iki 1/2 arbatinio šaukštelio per dieną. Šis produktas nėra skirtas nuolatiniam vartojimui.
Vaikams: naudoti pusę suaugusiojo kiekio. Geriausia ant tuščio skrandžio.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo laikotarpiu, maitinant krūtimi prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 19EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai