Transfer faktorius 125mg. Pakuotėje 60 kapsulių (imunoreguliatorius, 2 mėn).

Transfer faktorius 125mg. Pakuotėje 60 kapsulių (imunoreguliatorius, 2 mėn).

22 €
ID: 2183354
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3411
Transfer faktorius 125mg. Pakuotėje 60 kapsulių (imunoreguliatorius, 2 mėn).

Skelbimo aprašas

Transfer faktorius 125mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

Transfer faktorius: imuninės sistemos stiprintojas!

• Pagerina atsparumą infekcijoms, grybeliams
• Sustiprina baltųjų kraujo kūnelių aktyvumą (kurie naikina vėžines ląsteles)
• Palaiko ir stiprina imuninę sistemą

Kas yra transfer faktorius?

Transfer faktoriai yra imuninės sistemos cheminiai aktyvatoriai Šie cheminiai junginiai (ribonukleoproteino molekulės) perduoda svarbią informaciją iš tam tikrų baltųjų kraujo kūnelių, susidariusių užkrūčio liaukoje, kitoms kūno T-ląstelėms. Ši informacija gali būti perduodama vieno organizmo kitam ir vienos rūšies kitai.

Transfer faktorių (perdavimo veiksnių) vaidmenį imuninei sistemai mokslininkai tiria nuo 1940 metų. Tačiau tik visai neseniai pavyko sukurti transfer faktoriaus masinės gamybos technologijas. Iki tol transfer faktorių gamyba buvo labai brangi.

„Source Naturals“ buvo tarp pirmųjų valstybinių bendrovių inovatyvų produktą pateikusių plačiajai visuomenei.

Priešpienis ir imunitetas

Transfer faktorius gaunamas iš karvės priešpienio – pirmojo „pieno“ duodamo žinduolių naujagimiams jų motinų. Nors jo nauda naujagimio sveikatai ir, konkrečiai, imuninės sistemos vystymui buvo senai žinoma, moksliškai priešpienis kaip maisto papildas naudojamas tik nuo 1970 - 1980 metų.

Patentuota technologija

Galvijų priešpienis pereina molekulinį ultrafiltravimo procesą, kuris išskiria transfer faktoriaus turinį. Ultrafiltracija taip pat pašalina didelės molekulinės masės medžiagas, tokias kaip augimo hormonai ar baltymų alergenai, taip pat mažos molekulinės masės produktus, tokius kaip antibiotikai, laktozė ir steroidai.

Medžiaga šaldymo būdu išdžiovinama bei ištiriamas veiksmingumas. Bandomajame pavyzdyje matuojama transfer faktoriaus veikla siekiant užtikrinti, kad produktas yra stiprus pakankamam imuniteto atsakui sukelti tiek prieš, tiek ir po inkapsuliacijos.

Kam naudojamas transfer faktorius?

Yra gauta daug kliniškai patvirtintų rezultatų, kurių anksčiau nepavykdavo pasiekti, arba gydymas trukdavo labai ilgai, su transfer faktoriumi atskirai ar naudojant kartu su kitomis medžiagomis gydant ar siekiant remisijos esant virusiniams susirgimams, uždegimams, alergijoms, autoimuniniams susirgimams, vėžiui:
• Ūmi virusinė respiratorinė infekcija, gripas, ŽIV infekcija, herpesas, hepatitai B ir C, citomegalo virusas, Ebšteino Baro virusas, žmogaus papilomos.
• Opistorchozė, toksoplazmozė (po parazitų naikinimo procedūros).
• Chlamidiozė, tuberkulioze, osteomielitas, taip pat ir antibiotikams atsparus, bronchitas, cholecistitas, pankreatitas, gastritas, duodenitas, prostatitas, adneksitas, nefritas, artritas, opaligė, meningitas.
• Miomos, mastopatija, cistos, polipai, endometriozė, adenomos.
• Šienligė, bronchinė astma, psoriazė, neurodermitas, šalčio alergija.
• Sisteminė raudonoji vilkligė, glomerulonefritas, reumatoidinis artritas, autoimuninis tiroiditas, išsėtinė sklerozė, hemoraginis vaskulitas.
• Piktybiniai (vėžiniai) skrandžio-žarnyno trakto, šlapimo sistemos, kraujo, plaučių, pieno liaukų procesai.
• Stenokardija, infarktas, aterosklerozė, trombai, flebitai, hipertoninė liga.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 60

Vieneto kiekis:
• Transfer faktoriaus kompleksas (frakcionuotas priešpienis): 125mg

Kitos sudedamosios dalys: maltodekstrinas, želatina (kapsulė), silicio dioksidas ir magnio stearatas.

Alergenų informacija: neturi mielių, kiaušinio, glitimo, sojos, kviečių, sudėtyje nėra cukraus, druskos, konservantų, dirbtinių dažiklių, skonių ar aromatų.


Vartojimas

Vartoti po vieną (1) kapsulę per dieną užgeriant vandeniu. Esant fiziologiniam stresui iki penkių (5) kapsulių per dieną. Naudoti ant tuščio skrandžio 30 minučių prieš valgį.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 22EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai