AHCC 250mg. – imuniteto stimuliatorius. Pakuotėje 60 kapsulių.

AHCC 250mg. – imuniteto stimuliatorius. Pakuotėje 60 kapsulių.

32 €
ID: 1891769
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1410
AHCC 250mg. – imuniteto stimuliatorius. Pakuotėje 60 kapsulių.

Skelbimo aprašas

AHCC 250mg. – imuniteto stimuliatorius. Pakuotėje 60 kapsulių.


AHCC: stiprus imuniteto stimuliatorius, padedantis kovojant su vėžiu

• Pagerina atsparumą infekcijoms
• Sustiprina natūralių organizmo sargų aktyvumą (baltųjų kraujo kūnelių, kurie naikina vėžines ląsteles)
• Apsaugo kepenis nuo žalos, kurią kelia toksinai ar antivėžiniai preparatai
• Palaiko ir stiprina imuninę sistemą
• Turi antioksidanto savybių

Kas yra AHCC?

AHCC papildas (Active Hexose Correlated Compound) yra patentuotas junginys, gaunamas auginant ir fermentiškai modifikuojant kelias rūšis mycelia grybų, įskaitant shiitake, auginamus ryžių sėlenų ekstrakte. Šis supermaisto papildas - AHCC - Japonijoje buvo išsamiai ištirtas analizuojant jo imuninės sistemos stiprinimo savybes. Pagal žmonių ir gyvūnų tyrimus, AHCC gali padidinti natūralių organizmo ląstelių-sargų aktyvumą. AHCC taip pat gali padidinti makrofagų aktyvumą, ar citokinų gamybą ir palaikyti sveiką kepenų funkcionavimą, lygiai taip pat gerai kaip ir antioksidantai.

Kaip AHCC veikia?

Baltieji kraujo kūneliai vadinami organizmo apsauginėmis (OA) ląstelėmis, galinčiomis sulaikyti vėžio augimą ir plitimą. Pirmą kartą atrastos 1980-aisiais, OA ląstelės yra visuotinai pripažintos kaip imuninės sistemos priekinės linijos gynyba prieš vėžį, virusus ir kitus patogenus. Sveiko žmogaus organizme, OA ląstelės nuolat naikina vėžį dar tuomet, kai navikai yra mikroskopiniai ir anksčiau, nei jie yra aptinkami laboratoriniais tyrimais.

Nuo 1986 m. buvo publikuoti 29 moksliniai tyrimai, rodantys, kad AHCC vartojimas gali padidinti OA ląstelių funkciją naikinant vėžį net kelis šimtus kartų.

Tarp AHCC vartojimo privalumų, su kuriais susidūrė dauguma vėžiu sergančių pacientų kelių žmogaus klinikinių tyrimų metu, yra iš esmės pagerėjusi tiek makrofagų, tiek kitų citotoksinių baltųjų kraujo kūnelių veikla, kurie išvalo šiukšles iš pažeistų ląstelių, tiesiogiai puola ligų sukėlėjų ląsteles ir rodo antigenus, kurie stimuliuoja antikūnų B-ląstelės baltųjų kraujo kūnelių gamybą.

AHCC taip pat padeda didinti specifinių citokinų gamybą, imuninės sistemos cheminių pasiuntinių, kurie apima:

• Interferonas, kuris tiesiogiai slopina virusų ir kitų parazitų replikaciją (dauginimąsi) bei didina OA ląstelių veiklą.
• Naviko nekrozės faktorius (NNF), baltymų grupė, kuri padeda sunaikinti vėžio ląsteles sukeliant apoptozę (programuotą ląstelių mirtį).
• Interleukinai IL-2 ir IL-12, kurie slopina naviko augimo faktorius (NAF) gamybą, skatina dar didesnę OA ląstelių veiklą, ir paspartina T-ląstelių diferenciaciją ir proliferaciją (vešėjimą).

Kodėl vartojamas AHCC?

• Vėžys: Imuninė sistema sveikame kūne sugeba pašalinti vėžines ląsteles. Kai imuninė sistema yra susilpnėjusi, vėžinės ląstelės plinta ir išskiria įvairius imunitetą slopinančius cheminius junginius. Įprastinis gydymas (chemoterapija ir radioterapija) dar labiau silpnina imuninę sistemą. AHCC sugeba atkurti imuninės sistemos būklę, net tokiomis sudėtingomis aplinkybėmis. AHCC turi tiesioginį priešnavikinį veiksnį, kuris lemia ir navikų vystimosi sumažėjimą, ar net jų rezorbciją. AHCC gali slopinti egzistuojančio vėžio metastazes ir sumažinti jų pasikartojimo dažnumą, tuo pačiu pacientams prailginant gyvenimo trukmę. Be to, AHCC padidina efektyvumą ir žymiai sumažina tradicinių kovos su vėžiu terapijų šalutinius reiškinius (pykinimas, plaukų slinkimas, nuovargis, apetito stoka, toksinis poveikis kepenims, kraujo tyrimo pokyčiai).

• Imuninė sistema: Stiprindamas imuninę sistemą AHCC gerina gyvenimo kokybę (fizinę funkciją ir rezultatus, psichologinę būseną ir socialinę sąveiką) pacientams, kurie kenčia nuo įvairių ligų susijusių su imuninės sistemos elementais, įskaitant lėtinius ir neišgydomus susirgimus.

• Kepenų detoksikacija: AHCC gerina daugelio sunkių kepenų ligų simptomus, tokių kaip virusinis hepatitas, hepatitas C (per 3 mėnesius virusų kiekį sumažina 85%) ir klinikinė hepatito B fulminato forma. Jis apsaugo nuo hepatito išsivystymo į cirozę. Apskritai, gerina kepenų detoksikaciją.

• Diabetas: AHCC sergantiems diabetu mažina cukraus kiekį kraujyje ir normalizuoja glikuoto hemoglobino lygį, tokiu būdu padėdamas išvengti diabeto komplikacijų.

Ar yra koks nors šalutinis poveikis arba sąveika?

AHCC yra saugus ir netoksiškas. Be tyrimų, kuriuose AHCC buvo duodama žmonėms sergantiems vėžiu, jokio šalutinio poveikio ar sąveikos su kitais vaistais nepastebėta. Nėra žinių, jog dėl AHCC būtų kokių perspėjimų naudojant jį bet kuriomis sąlygomis. Vartojimas nėštumo ir laktacijos metu nebuvo tirtas, todėl negali būti rekomenduojamas.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 4 kapsulės
Vienetų skaičius pakuotėje: 15

Vieneto kiekis:
• AHCC priklausantis mišinys: 1000 mg
(Active Hexose Correlated Compound) grybų ekstraktas, kandelila vaškas, ciklodekstrinas, mikrokristalinė celiuliozė.

Kitos sudedamosios dalys: želatina, silicio dioksidas, ryžių miltai, magnio stearatas.

Vartojimas

Vartoti nuo keturių (4) iki dvylikos (12) kapsulių per dieną ant tuščio skrandžio.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudodami šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 32EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,9EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 7EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,5EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Daug kitų faktų apie AHCC (Active Hexose Correlated Compound) galite sužinoti internete, pvz.
http://www.ahccresearch.com/
http://www.ahccpublishedresearch.com/
http://en.wikipedia.org/wiki/Active_Hexose_Correlated_Compound

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai