www.traliukas.com , auto pervežimai 868709339.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

www.traliukas.com , auto pervežimai 868709339.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5192569

Skelbimo aprašas

Jūsų automobilis sustojo? Jam baigėsi kuras, ar ne to prisipylėt, gal išsikrovė akumuliatorius, išniro šarnyras, išlūžo ratas, nesijungia pavaros ar tiesiog patekot į eismo įvykį ir nežinote ką daryti?
Jums tereikia paskambinti mums ir mes jums padėsime.
iškvietimo/užsakymo tel. 868709339
Automobilių technine pagalba kelyje, technine pagalba kelyje Kaune, automobilio transportavimo paslaugos, automobilio buksyravimas,partempimas, gabenimas, atvežimas. Sugedusių automobilių po avarijos, auto įvykio transportavimas, pervežimas, pargabenimas, vilkimas, sugedusių motociklų atvežimas.
Autovežio, evakuatoriaus, tralo paslaugos. Traliukas, traliukas Kaune, tralas Kaunas, pagalba kelyje, autotechpagalba, autopagalba, evakuatorius, autovežis, Automobilio pakrovimas ant autovežio, platformos iki 2,5 t., transportavimas, pargabenimas, pervežimas, partempimas, vilkimas sugedusių kelyje ar po auto įvykio, avarijos.
Skubi automobilių techninė pagalba kelyje. Traukimas iš griovių ir užklimpusių. Statybinės technikos iki 2 t. gabenimas pervežimas.
Automobilių ratų keitimas kelyje, automobilių užvedimas kelyje. Pagalba kelyje, soskelyje Kaune, pervežimai Lietuvoje, vežam į ar iš Latvijos, Estijos, Lenkijos

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.