Victoria's Secret rankų ir kūno kremai iš www.PerkiSau.lt

Victoria's Secret rankų ir kūno kremai iš www.PerkiSau.lt

11,5 €
ID: 5932206
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 40
Victoria's Secret rankų ir kūno kremai iš www.PerkiSau.lt
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Turime daugybę pageidavimų ir poreikių, ir tikrai ne viskas taip paprastai mums įtinka. Tačiau patikėkite – mūsų oda nėra tokia išranki, ir vienas didžiausių jos norų būtų išlikti sveikai. Rankų ir kūno kremai čia atskuba į pagalbą.
Kiek daugybę darbų nudirba mūsų rankos, žinome tik mes: joms atitenka didžioji dalis namų ruošos darbų, jomis parašomi gražiausi laiškai, jomis apkabinama ir glostoma, jos gydo. Gal dėl to ir rankų oda sensta nepalyginamai greičiau nei, pavyzdžiui, veido. Ir pagal jas ypač tiksliai galima nusakyti tikrąjį žmogaus amžių – rankų nepavyks taip lengvai užmaskuoti, nematomai paslėpti. Bet mes ir neslėpkime! Kūno ir rankų kremai pasirūpins odos grožiu ir jos ilgai išliekančia jaunatve. Drėkinančiais aliejais, kvapniuoju medumi praturtinta jų sudėtis yra išskirtinė šių kūno priežiūros priemonių savybė, leidžianti odai itin lengvai pasisavinti natūralią drėgmę bei švelnumą. Jei oda sudirgusi dėl kenksmingo išorės poveikio, jei ji šiurkšti, praradusi elastingumą, sveiką spindesį, skirkite jai šiek tiek savo dėmesio bei laiko, kad vėl sugrįžtų šilkinės odos pojūtis. Švelniai masažuojant ir įtrinant kremą į mūsų odą, pajusime maloniai pasklindantį aromatą ir palaipsniui odą apgaubiančą apsaugą bei žvilgesį. Šie kūno ir rankų kremai – tai kasdienė ir nuolatinė priežiūra, kad jūsų odai būtų nebebaisios nei žvarbios žiemos, nei vėjai, nei nuolatiniai darbai.
Savo odos gal niekada ir neklausėme, kokios priežiūros ji norėtų ir ko jai iš tiesų reikia. Tačiau "Victoria‘s Secret" kūno ir rankų kremai numano, ką tokiu atveju atsakytų jūsų oda...

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/ranku-ir-kuno-kremai

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai