Dušo želė iš Victoria's Secret plačiausias pasirinkimas Lietuvoje

Dušo želė iš Victoria's Secret plačiausias pasirinkimas Lietuvoje

16,99 €
ID: 5932193
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 56
Dušo želė iš Victoria's Secret plačiausias  pasirinkimas Lietuvoje
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Mes galime būti kvepiančios. Arba gaivios. Galime jaustis švarios. O galime tiesiog žinoti, kad tokios esame kiekvieną dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro. Dušo želė ir malonios prausimosi procedūros tuo dar labiau įtikins. Tereikia išbandyti.
Jei vis dar abejojate, tuomet pamėginkite įsivaizduoti: jūsų odos baltumas ir kokoso švelnumo egzotika, šiltu vandeniu lepinta kūno oda ir padvelkiantis vėsus jazmino aromatas, odos glotnumas ir ryškiosios slyvos saldumas. Ar ne nuostabūs deriniai? Kūno oda tikrai neprieštaraus tokiems ypatingiems prisilietimams. Šios dušo želė iš tiesų skirtos ne tik palaikyti odos drėgmės balansą, ne tik odą pamaitinti ir ją saugoti. Šiuo atveju jos būtų tik įprastos prausimosi priemonės, užtikrinačios kiekvienam reikalingą higieną ir švarą. Tačiau šios dušo želė ypatingos tuo, jog gali duoti viską, ko tik įmanoma tikėtis iš kūno priežiūrai sukurtų produktų – rafinuotą kvapą, dėmesingą priežiūrą, prabangiai malonius kvapus. Ir tarp daugelio įvairiaspalvių buteliukų ant jūsų vonios krašto galbūt jau turėsite savo mėgstamiausią... Patikėkite, šis kantriai jūsų lauks, kad vėl galėtumėte pamaloninti save ir savo kūną.
Antrą kartą jau skamba žadintuvas. Laukia neišvestas pasivaikščioti šunelis ir strykčioja prie durų. Užverda virdulys ir kažkur skamba mobilusis. Bet šiandien galima neskubėti. Jūs lepinatės. Ir kaip nuostabiai pakvimpa namai...

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/duso-zele

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai