UAB Elektrum Lietuva rekomendacijos kodas: IK6UA

UAB Elektrum Lietuva rekomendacijos kodas: IK6UA

Sutartinė
ID: 7947004
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 34
UAB Elektrum Lietuva rekomendacijos kodas: IK6UA

Skelbimo aprašas

Sveiki,
Kaip žinote, iki 2022-06-18 turite pasirašyti sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju, jei papuolate į II-ąjį elektros rinkos liberalizavimo etapą (suvartojimas 1000-5000 kWh/metus) arba iki 2026m., jei papuolate į III-ąjį etapą (suvartojimas <1000 kWh/metus).
Aš asmeniškai pasirašiau sutartį su UAB Elektrum Lietuva, pasirinkdamas nefiksuotos kainos planą (šioje įmonėje planas vadinasi "Pažangus"), nes lyginant su kitais nepriklausomais el. energijos tiekėjais, UAB Elektrum Lietuva tiekėjo marža tuo metu buvo mažiausia. Jei taip pat nuspręsite pasirinkti šį tiekėją, siūlau pasinaudoti rekomendacijos kodu, kurį pateikiu skelbimo pabaigoje, nes šis kodas ir Jums, ir man suteiks papildomą 9.99 Eur nuolaidą sąskaitai už elektrą. Jums netgi nebūtina pasirinkti planą "Pažangus", nes rekomendacijos kodas galioja visiems UAB Elektrum Lietuva siūlomiems planams.
Rekomendacijos kodas, kuris suteiks Jums 9.99 Eur nuolaidą ir kurį reikia nurodyti, pasirašant sutartį su UAB Elektrum Lietuva: IK6UA

Kontaktai

Vardas
Raimundas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai