Buitinės paslaugos

pjauname kertame krumus nemokamai

Nemokamai valome tankiai medžiais ir krūmais apžėlusius laukus, pievas, griovius, pakeles ir pamiškes. Susidariusias kirtimo atliekas išsivežame savo transportu. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. DĖMESIO: Už didelius ir smarkiai apaugusius plotus SUMOKAM. Kertame krumus : Kaunas, Panevėžys, Anykščių r., Elektrėnai, Ignalinos r., Jonavos r., Joniškio r., Kaišiadorių r., Kauno r., Kėdainių r., Molėtų r., Panevėžio r., Šalčininkų r., Širvintų r., Švenčionių r., Trakų r., Ukmergės r., Utenos r., Vilniaus r., Kita Kontaktai pasiteiravimui: Tel.: 868363865
2019-09-18
Visi miestaiSutartinė4

860009990 Pianinu pervezimas Vilniuje

* Kokybiškai ir nebrangiai transportuojame - gabename pianinus, fortepijonus. * Taip pat transportuojame seifus, šildymo katilus bei kitus nestandartinius, didžiagabaritinius krovinius, baldus. * Saugiai perkraustome - pervežame gyventojų bei įmonių turtą. * Nemokamai pasirūpinsime buitinės technikos išvežimu, nebrangiai išvežame senus baldus, nereikalingus daiktus. * Savo srityje esame profesionalai * Turime ilgametę patirtį. Iš anksto susitarus, dirbame ir savaitgaliais Visuomet rasime jums palankų sprendimą. Daugiau apie...
2019-09-18
Visi miestaiSutartinė2

Romo Paminklai

Nuo idėjos iki įgyvendinimo. Paminklų gamyba, projektavimas ir pastatymas, paminklai, antkapiai, tvorelės, skalda, pilnas kapo tvarkymas, medžių pjovimas kapinėse, dirbame visoje Lietuvoje. Profesionalas Jūsų paslaugoms.http://www.romopaminklai.lt.Anykščiai J.Biliūno g-5.
2019-09-19
AnykščiaiSutartinė

Greitas permokėtų mokesčių grąžinimas dirbusiems užsienyje

Esame permokėtų mokesčių grąžinimo agentūra „Taxopay“. Tarpininkaudami grąžiname juos iš: Didžiosios Britanijos, Norvegijos, Danijos, Airijos, Olandijos, Vokietijos. Konsultuojame visas, su mokesčiais susijusiais klausimais. Esame viena profesionaliausių mokesčių grąžinimo agentūrų Lietuvoje, kreipkitės- atgausime jūsų permokėtus mokesčius greičiausiu būdu, taip pat siekdami maksimalios kliento naudos, sugrąžinsime didžiausią įmanomą permokėtų mokesčių dalį. Detalesnė informacija mūsų tinklalapyje arba susisiekus žemiau nurodytais kontaktais. http://www.taxopay.com/ Tel.:...
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

nemokamai isvezame buitine technika panevezyje

nemokamai isvezame sena buitine technika[saldytuvus, orkaites,vonias, skalbimo masinas metalo lauza] uz sutartine kaina isvezame senus baldus,statybini gruza, PANEVEZYJE.
2019-09-19
Panevėžys Sutartinė

Medžiu pjovimas, malku pjovimas - skaldymas, genėjimas.

Medžiu pjovimas, malku pjovimas - skaldymas, genėjimas. Vilniaus, Kauno, Alytaus apskritys. Atlieku įvairius kirtimo, pjovimo, genėjimo darbus: - pjaunu medžius, šakas - pjaunu mediena malkoms - skaldau malkas - atlieku genėjimą ir kt. Taip pat atlieku kitus - miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus: Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regione. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Dirbu profesionaliais įrankiais.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Miško, parko, sklypo, sodo, sodybos valymas.

Miško, parko, sklypo, sodo, sodybos valymas. Vilniaus, Kauno, Alytaus apskritys. Atlieku miškų, parkų, sklypų sodų, sodybų, valymo darbus. Iškertu krūmus, sausuolius, praretinu medžius, apipjaunu šakas ir kt. Taip pat atlieku kitus - miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regione. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Dirbu profesionaliais įrankiais.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Aplinkos tvarkymas, aplinkos priežiūros darbai.

Aplinkos tvarkymas, aplinkos priežiūros darbai. Vilniaus, Kauno, Alytaus apskritys. Atlieku sekančius darbus: - Miško valymas, tvarkymas - Sklypų, sodų, sodybų tvarkymas, priežiūra - Žolės, aukštos žolės, krūmų, medžių pjovimas - Greitas, Necheminis pienių, kiaulpienių, piktžolių šalinimas/naikinimas vejoje ir kitur. - Vaismedžių, medžių, krūmų genėjimas - Dekoratyvinių augalų, krūmelių formavimas - Gyvatvorių karpymas, formavimas, pjovimas - Medžių, krūmų, žolės, šiukšlių išvežimas ir kt. Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regionai. Darbus atlieku...
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Gyvatvorių karpymas. Dekoratyvinių augalų formavimas. Medžių genėjimas.

Gyvatvorių karpymas. Dekoratyvinių augalų formavimas. Medžių genėjimas. Vilniaus, Kauno, Alytaus apskritys. Gyvatvorių karpymas, formavimas, pjovimas Dekoratyvinių augalų, krūmeliu formavimas Vaismedžių, medžių, krūmų genėjimas Taip pat atlieku kitus - miško, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regione. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Dirbu profesionaliais įrankiais.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Pienių, kiaulpienių, piktžolių šalinimas vejoje: Efektyviai - be chemijos.

Pienių, kiaulpienių, piktžolių šalinimas vejoje: Efektyviai ir Greitai - be chemijos. Vilniaus, Kauno, Alytaus regionas. Greitas ir efektyvus pienių, kiaulpienių, piktžolių šalinimas / naikinimas vejoje ir kitur. Nenaudojant chemikalų ir nepažeidžiant vejos / nenaikinant žolytes. Taip pat atlieku kitus miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regione. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Dirbu profesionaliais įrankiais.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Lapų grėbimas, lapų surinkimas. Vilnius ir Vilniaus apskritis.

Teikiu lapų sugrėbimo ir surinkimo paslauga. Yra galimybe ir išvežti. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Taip pat atlieku kitus - medžiu pjovimo; miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniaus regione.
2019-09-19
VilniusSutartinė

Pjaunu malkas, skaldau, sunešu ir sukraunu

Atlieku malku pjovimo ir skaldymo darbus jūsų kieme. Taip pat galima malkas sunešti ir sukrauti. Vilniaus, Kauno, Alytaus apskritys. Darbus atlieku Kokybiškai ir Greitai. Dirbu profesionaliais įrankiais. Taip pat atlieku kitus - medžiu pjovimo; miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus. Vilniaus, Kauno, Alytaus, Marijampolės, Utenos regione.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Vaismedžių, medžių genėjimas.

Profesionalus vaismedžių, vaiskrūmių genėjimas: - vainiko, lajos formavimas - sodų atnaujinamas - vilkaūglių šalinimas. Po genėjimo ataugančių auglių išpjovimas. Tai pat atliekamas medžių ir dekoratyvinių augalų genėjimas. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atlieku kitus - medžiu pjovimo; miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniuje, Vilniaus, Trakų rajonuose, Vilniaus regione. Susitarus yra galimybė atvykti kitur.
2019-09-19
VilniusSutartinė

Sniego valymas Vilnius Vilniaus raj. Traku raj.

Sniego valymo paslaugos rankiniu būdu, įvairiuose teritorijose: - sniego valymas iš privačiu kiemu - šaligatviu valymas - automobilių stovėjimo aikštelių valymas - įvažiavimo į sodyba valymas - sniego valymas nuo stogu - varveklių pašalinimas - apledėjusiu pavirsiu valymas - ledo šalinimas - ir pan. Vilnius, Trakai ir apylinkės. Susitarus yra galimybė atvykti kitur. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai.
2019-09-19
Vilnius5 €

Apleistu laukų, sklypų, sodų sodybų tvarkymas ir valymas.

Atliekami valymo, tvarkymo darbai apleistuose laukuose, sklypuose, sodybose soduose ir ūkiuose. Medžiu, krūmų išpjovimas, aplinkos sutvarkymas ir kiti darbai. Miško jaunuolyno ugdymas. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atliekami kiti miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniuje, Vilniaus, Trakų rajonuose ir Vilniaus regione. Susitarus yra galimybė atvykti kitur.
2019-09-19
Visi miestai5 €

Storu, didelio diametro medžių pjovimas.

Atliekami dideliu medžių nupjovimo – supjovimo, ir susmulkinimo darbai. Pjauname ąžuolus, klevus, topolius, pušys, egles ir kt. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atliekami kiti miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbus Vilniuje, Vilniaus ir Trakų rajonuose - taipogi Vilniaus regione. Susitarus yra galimybė atvykti kitur.
2019-09-19
Vilnius5 €

Vaismedžių, vaiskrūmių formavimas, balinimas, gydimas, skiepijimas, trešimas.

Vaismedžių ir vaiskrūmių priežiūra: - Vaismedžių, vaiskrūmių balinimas; - Vaismedžių, vaiskrūmių gydimas; - Vaismedžių, vaiskrūmių skiepijimas; - Vaismedžio, vaiskrūmio formavimas; - Vaismedžių, vaiskrūmių genėjimas; - Vaismedžio vaiskrūmio vainiko - karūnos formavimas; - Vaismedžių, vaiskrūmių trešimas; Dekoratyvinių ir laukinių - medžių, krūmų - priežiūra: genėjimas, formavimas, gydimas, trešimas. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atliekami kiti - medžių pjovimo; miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo,...
2019-09-19
VilniusSutartinė

Vejos priežiūra: pjovimas trešimas aeravimas piktžolių šalinimas skarifikavimas

Vejos priežiūros darbai: -Vejos pjovimas; - Vejos trešimas; - Vejos aeravimas; - Vejos skarifikavimas; - Piktžolių šalinimas; - Vejos purškimas. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atliekami kiti - medžių pjovimo; miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbai Vilniuje, Vilniaus, Trakų rajonuose - ir Vilniaus regione. Susitarus yra galimybė atvykti kitur.
2019-09-19
VilniusSutartinė

Sosnovskio barsčių naikinimas, pjovimas.

Per pastaruosius dešimtmečius vyksta akivaizdus Sosnovskio barščio (Heracleum sosnowskyi) plitimas Lietuvos kraštovaizdyje. Sosnovskio barštis Lietuvoje yra naikintinas augalas ir 2001 m. įtrauktas į Kenksmingų ir naikintinų laukinių augalų ir grybų rūšių sąrašą ( Žin.,2001, Nr. 4-106). Vienas iš efektyviausiu ir optimaliausiu Sosnovskio barščio naikinimo būdu yra reguliarus šienavimas nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens – neleidžiant jiems užaugti virs 50cm. Nerekomenduotina yra Sosnovskio barsčius pjauti patiems. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami...
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

Nedidelių pastatų, statinių griovimo - ardymo darbai.

Atliekami nesudėtingų pastatų ir statinių griovimo – ardymo, demontavimo darbai: -namukai, pirtis, vasarnamiai, garažai, ūkiniai pastatai ir kt. Darbai atliekami Kokybiškai ir Greitai. Darbui naudojami profesionalus įrankiai. Taip pat atliekami kiti miško, sklypų, sodų, sodybų ir aplinkos tvarkymo, priežiūros darbai Vilniuje, Vilniaus, Trakų rajonuose ir Vilniaus regione. Susitarus yra galimybė atvykti kitur.
2019-09-19
Visi miestaiSutartinė

elektros projektavimas, saulės elektrinės,derinimas su LESTO. 8-635-25310

Atestuotas (PDV) projektuotojas (individuali įmonė) atlieka elektros projektvimo darbus,derinimą su LESTO,derinimą su en. ministerija,projekto priežiūrą,projekto valdymą : -Saulės elektrinės; -Elektra: lauko tinklai iki 10 kV;(10/0,4 kV transformatorinės oro ir kabelinės linijos, įvadai ir t.t) -Elektra :vidaus tinklai; -Žaibosauga; -Prišgaisrinė signalizacija; -Saugos signalizacija; -Telekomunikacijos; - Procesų valdymas ir automatizacija; - Saulės baterijų elektrinės projektavimas, derinimas su LESTO, kiti derinimai, leidimai, projekto priežiūra, projekto valdymas...
2019-09-19
KaunasSutartinė

SKENAVIMAS skaidrių, nuotraukų, foto juostų kokybiškas SKENAVIMAS

Nuotraukų, foto juostų, skaidrių, negatyvų, pozityvų kokybiškas skenavimas aukšta raiška ir įrašymas į USB raktą. Vienos nuotraukos arba vieno kadro skenavimas tik 0.25 EUR (nepriklausomai nuo nuotraukos dydžio)- raiška iki 4800 dpi. Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA- spalvų korekcija ir pagerinimas aparatiniais filtrais. Minimalus užsakymas-5 EUR. Taip pat: PROFESIONALUS VIDEO PERRAŠYMAS iš senų kasečių, juostų į skaitmeninį DVD laikmeną arba USB raktą iš visų formatų VHS, VHS-c, S-VHS, Video8, Hi8, Digital8, Mini DV MAKSIMALI KOKYBĖ UŽ MINIMALIĄ KAINĄ! Įšrašomos...
2019-09-19
Vilnius0,25 €

Telefonspynės, metalinės durys laiptinėms.

UAB "Fortūna" prekiauja ir montuoja telefonspynes atitinkačias šiuolaikinius poreikius ir techninius reikalavimus. Telefonspynės PROEL, MIWI, URMET. Atnaujiname esančias telefonspynes. Prie butuose esančių ragelių prijungiame modernią telefonspynę PROEL KDC-1905M, KDC-3905. Įėjimo kontrolės sistemos, kodinės spynos, elektroniniai raktai Dallas, elektroninių raktų gamyba, RFID pakabukų gamyba, magnetinės spynos. Parduodame ir montuojame kokybiškus hidraulinius durų pritraukiklius (uždarytuvus). Telefonspynės - prekyba, montavimas, priežiūra ir remontas. Plieninės durys...
2019-09-19
VilniusSutartinė

Kapu tvarkymas paminklu gamyba duobiu kasimas

Atliekame visas laidojimo paslaugas : kasame duobes,pilame pamatus didziuosius ir mazuosius, gaminame ir statome paminklus, klijuojame plyteles , pilame spalvota skalda ir atliekame visus kitus darbus susijusius su kapavietes atnaujinimu. Darbai atliekami greitai, kokybiškai, sąžiningai.
2019-09-19
KlaipėdaSutartinė

Išvežame statybines atliekas, šiukšles po remonto

NEMOKAMAI SURENKAME IR IŠVEŽAME: SENAS VONIAS, RADIATORIUS -NEREIKALINGĄ METALO LAUŽĄ SENA BUITINE TECHNIKA,ELEKTRONIKA,AKUMULIATORIUS UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ IŠVEŠIME ŠIUKŠLES, STATYBINES ATLIEKAS, ŠAKAS, MEDIENOS ATLIEKAS IR KT. SENUS BALDUS SUTVARKOME RŪSIUS, GARAŽIUKUS, GAMYBINES PATALPAS
2019-09-19
Kauno r.0,29 €

saziningas ir patikimas Santechnikas

Kvalifikuotas santechnikas atlieka įvairius remonto, montavimo darbus, tiek stambius, tiek smulkius nuosavose namuose, bei butuose. Katilinių surinkimas, radiatorių statymas, šildomų grindų klojimas, daugiabučių vamzdynų keitimas, smulkių prietaisų keitimas - dušo kabinos, wc, kriauklės, maišytuvų, gyvatukų, skaitiklių ir t. t. Skalbimo ir indaplovių pajungimas. Medžiagų pristatymas nemokamai, taikau nuolaidas. 864795960
2019-09-19
Kauno m. Sutartinė

santechniko paslaugos kaune

Santechnikai,turintys ilgamete patirti sioje srytije,atlieka visus santechnikos darbus. Sildymo,vandentiekio, kanalizacijos,santechnikos prietaisu montavimas ir t.t. Dirbame tik su kokybiskomis medziagomis. Darbus atliekame profesonaliai,greitai ir jums palankia kaina... Medziagoms taikome nuolaidas,bei suteikiame garantijas. 864795960
2019-09-19
Kauno m. Sutartinė

santechnikas kaune

Atliekame visus susiejusius su santechnika darbus Kaune. 864795960
2019-09-19
Kauno m. Sutartinė

santechnikas jusu bustui

Gana senai dirbu ši darba tad atlieku tvarkingai ir kokybiskai, galiu pakiesti krana, klozeta ar vone pajunkti skalbimo masina beik kitus darbus, 864795960
2019-09-19
Kauno m. Sutartinė

Santechnikos paslaugos

Santechnikos specialistai,patyre,saziningi ir atsakingi,atlieka visus santechnikos darbus: vandentiekio,nuoteku sistemos montavimas,valymas,sildymo sistemos montavimas tvarkymas balansavimas,prietaisu statymas..privaciu namu sildymo bei santechnikos sistemu irengimas.kieto kuro,elektros,duju katilu montavimas akumuliaciniu talpu montavimas,grindinis sildymas,.lauko bei vidaus vandentiekio tiesimas komplektuojame medziagas,suteikiame nuolaidas,o darbams suteikiam garantija. 864795960
2019-09-19
Kauno m. Sutartinė
1 - 30 iš 483