Vitaminas C su erškėtuogėmis ir bioflavanoidais - 1000mg. Pakuotėje 30 tablečių.

Vitaminas C su erškėtuogėmis ir bioflavanoidais - 1000mg. Pakuotėje 30 tablečių.

6 €
ID: 2031785
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 566
Vitaminas C su erškėtuogėmis ir bioflavanoidais - 1000mg. Pakuotėje 30 tablečių.

Skelbimo aprašas

Ilgo veikimo vitaminas C su erškėtuogėmis ir bioflavanoidais - 1000mg. Pakuotėje 30 tablečių.


Ilgo veikimo vitaminas C su erškėtuogėmis ir bioflavanoidais: didelės potencijos antioksidantas ir imuninės sistemos stipriklis.

• Palaiko sveiką imuninę funkciją
• Stiprus antioksidantas
• Mažina kraujosruvų poveikį
• Padeda absorbuoti vitaminą E
• Palaiko reikiamą histamino kiekį
• Palaiko sveiką širdies ir kraujotakos funkciją
• Svarbus kolageno gamyboje
• Stiprina kraujagysles
• Palaiko sveiką smegenų funkciją
• Didina geležies absorbciją
• Svarbus tinkamai antinksčių funkcijai palaikyti
• Skatina žaizdų ir nudegimų gijimą
• Erškėtuogės sustiprina vitamino C poveikį
• Slopina uždegiminius procesus
• Palaiko gerą nuotaiką

Kas yra vitaminas C?

Ši formulė yra didelės potencijos ir skirta tiems, kurie ieško stipraus poveikio vitamino C šaltinio. Vitaminas C pirmą kartą buvo aptiktas 18 amžiuje jūrininkų, kuris suprato, kad išvengti skorbuto galima čiulpiant citrinas ir laimo vaisius.

Vitaminas C yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris yra būtinas normaliam augimui ir vystimuisi. Yra daug privalumų, kuriuos galima priskirti vitaminui C, jis stiprina kaulus ir jungiamąjį audinį, padeda žaizdų gijimui ir padidinti imuninės sistemos veiklą. Vitamino C vienas geriausių atributų yra jo antioksidacinis poveikis. Jis apsaugo organizmo skysčius, pavyzdžiui, kraują nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Stiprindamas kraujagyslių sieneles, jis vaidina svarbų vaidmenį palaikant sveiką kraujo spaudimą, taip pat mažina audinių pažeidimus.

Vitaminas C apsaugo organizmo ląsteles ir gali užkirsti senėjimo ir artrito daromą žalą. Kai kurie tyrimai publikuoti Journal of Strength and Conditioning Research parodė, kad naudojamos 1000 mg vitamino C dozes per dieną sumažino kortizolio sekreciją, kas leidžia augti ir geriau pakelti raumenis. Yra daug klinikinių tyrimų, kurie buvo atlikti įrodant stiprų vitamino C poveikį. Kai kuriuose tyrimuose netgi parodyta, kad vitaminas C sumažina streso lygį.


Kas yra Erškėtuogės?

1936 m. Albertas Szent-Gyorgi atrado, kad vitaminas C veikia geriau kartu su kitomis maistinėmis medžiagomis, pavyzdžiui, bioflavonoidais. Kitaip tariant, jis rado įrodymų, kad vitaminas C turėtų būti laikoma sudėtinga, o ne bendrąja maistine medžiaga, labai panašia į vitamino B kompleksą. Erškėtuogės yra turtingiausias vitamino C augalinis šaltinis, susidedantis iš viso C komplekso.

Erškėtuogės yra džiovinti erškėčių vaisiai, kurie išsivysto nukritus žiedlapiams. Tai natūralus vitamino C šaltinis ir buvo naudojamas Britanijoje Antrojo Pasaulinio karo metu siekiant užkirsti kelią skorbutui, kuomet buvo citrusinių vaisių trūkumas. Iš tiesų, erškėtuogėse yra žymiai daugiau vitamino C nei citrusiniuose vaisiuose. Nuo tada, erškėtuogės naudojamas kaip vitamino C šaltinis ir turi iki 60 kartų daugiau vitaminas C už citrusinius vaisius, taip pat turi bioflavonoidų, kurie padeda absorbuoti vitaminą C.

Erškėtuogės yra didžiausios koncentracijos vitamino C augalinis šaltinis ir apima visą C kompleksą. Be to, kad erškėtuogės yra pagrindinis vitamino C šaltinis, erškėtuogės taip pat yra turtingos vitaminais A, B kompleksu, D, E, ir K, geležimi ir kalciu.


Kodėl vartojamas vitaminas C?

• Cholesterolis: Viena iš vitamino C svarbių funkcijų, veikiančių kaip antioksidantas, yra apsaugoti LDL cholesterolį nuo oksidacinės žalos. (Tik kai LDL yra išbalansuotas, cholesterolis sukelia širdies ligas, o vitaminas C gali būti vienas iš svarbiausių antioksidantų apsaugančių LDL). Vitaminas C mažindamas arterijų standumą ir trombocitų polinkį į sulipimą taip pat gali apsaugoti nuo širdies ligų.

• Antioksidantai: manoma, kad vitamino C antioksidacinės savybės apsaugo rūkančius, o taip pat žmones veikiamus aplinkinių dūmų, nuo kenksmingų laisvųjų radikalų poveikio. Kontroliuojamo tyrimo metu atskleista, kad 3 gramai vitamino C, kuriuos nerūkantys išgėrė prieš dvi valandas iki sąlyčio su cigarečių dūmai, geba sumažinti laisvųjų radikalų žalą ir LDL cholesterolio oksidaciją, kas yra susiję su cigarečių dūmų poveikiu. Dūmų sukeliamas visų antioksidantų gynybos susilpnėjimas taip pat buvo sumažintas. Šis naudingas poveikis nebuvo pastebėtas tarp nerūkančių normaliomis sąlygomis (be laisvųjų radikalų poveikio).

• Alergijos ir antivirusinės savybės: Vitaminas C yra būtinas kolageno gamybai, "klijams", kurie sutvirtina daugelį kūno dalių, kaip antai raumenys ar kraujagyslės. Vitaminas C taip pat vaidina svarbų vaidmenį žaizdų gijimui kaip natūralus antihistamininis preparatas. Šis vitaminas taip pat dalyvauja kepenų tulžies susidaryme ir padeda kovoti su virusais bei detoksikuoja alkoholį ir kitas medžiagas.

• Širdies sveikata: Neseniai mokslininkai įrodė, kad vitaminas C pagerina azoto oksido aktyvumą. Azoto oksidas yra reikalingas kraujagyslių išsiplėtimui, potencialiai svarbus mažinant kraujo spaudimą ir išvengiant širdies arterijų spazmų, kas priešingu atveju gali sukelti širdies priepuolius . Vitaminas C panaikina kraujagyslių sienelių ląstelių disfunkciją. Šių ląstelių funkcionavimo normalizavimas siejasi su širdies ligų prevencija.

• Akių sveikata: Įrodyta, kad vitamino C koncentracija akyse mažėja kartu su amžiumi, o vitamino C vartojimas apsaugo nuo šio sumažėjimo, bei kartu mažina riziką susirgti katarakta. Apie kataraktos pasveikimą yra publikuota keliuose, bet ne visuose, tyrimuose, kai labiau vitaminas C naudojamas kartu su vitaminu E.

• Diabetas: Vitaminas C mažina aldozės reduktazės fermentų aktyvumą. Aldozės reduktazė yra fermentas, atsakingas už sorbitolio kaupimą į akyse, nervuose ir inkstuose pas diabetu sergančius žmones. Šis kaupimas, kaip manoma, yra susijęs su tomis pažeidžiamomis kūno dalimis, kurias įtakoja diabetas. Todėl, intervencija į aldozės reduktazės veiklą gali padėti apsaugoti žmones, sergančius diabetu.

• Detoksikacija: Vitaminas C padeda apsaugoti organizmą nuo susikaupusių arba saugomų toksinių mineralų, švino. Viename parengtiniame tyrime, žmonės su kraujyje esančiu dideliu vitamino C kiekiu turėjo daug mažesnę riziką padidintam švino kiekiui kraujyje. Kontroliuojamame tyrime, rūkantys vyrai su vidutiniu ir dideliu švino kiekiu vitamino C gavo po 1000 mg per dieną, arba vitamino C po 200 mg per parą, arba placebo.Tik tiems žmonėms, kurie vitamino C vartojo po 1000 mg per dieną, švino kiekis sumažėjo dramatiškai.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 tabl.
Vienetų skaičius pakuotėje: 30

Vieneto kiekis:
• Vitaminas C: 1000mg
• Erškėtuogės: 20mg
• Bioflavanoidų koncentratas (iš citrusinių vaisių): 10mg
• Hesperidino koncentratas (bioflavanoidas): 10mg
• Rutino koncentratas (bioflavanoidas): 10mg

Kitos sudedamosios dalys: celiuliozė, silicio dioksidas, guaro guma, stearino rūgštis, magnio stearatas.

Alergenų informacija: neturi kviečių, pieno, laktozės, kiaušinio, sojos, dirbtinių dažiklių, skonių ar konservantų.

Produktas tinkantis veganams.


Vartojimas

Vartoti po vieną per dieną valgio metu arba užgeriant stikline vandens.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 6EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai