Šiltnamiokai iš pirmų rankų

Šiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankųŠiltnamiokai iš pirmų rankų

Šiltnamiokai iš pirmų rankų

255 €
ID: 7681574

Skelbimo aprašas

Pas mus tikrai Ne pigiausi šiltnamiokai, bet tikrai geriausios komplektacijos.
Nors dauguma šiltnamių gamintojų numato šiltnamio tupdymą į žemę be pamato per savo penkerių metų darbo patirtį nemontavome taip nė vieno šiltnamioko ir nerekomenduojame taip daryti Jums.

Kai nesi montavęs nė vieno šiltnamio pradedi kopijuoti kitus. . Pas mus tik originali produkcija, tvarkingai apgalvota montavimo instrukcija.

Ekspozicija randasi šalia Šiaulių.

Taip mes ir toliau šiltnamiokus pristatinėjame! Reaguodami į susiklosčiuse situaciją mielai priimame atsiskaitymą pavedimu - taip saugome Jus ir save. Esame įmonė, taigi būkime saugūs! Galimas atsiskaitymas bankinėmis kortelėmis.

Komplektuojame šiltnamius pagal Jūsų poreikius.

Galime tinkamai sukomplektuoti pilnai išmanųjį šiltnamioka, taip kad prie jo reiktų prieiti minimaliai, žinoma robotų kolkas neturime kurie išlaužo pomidorų šakas tinkamai, bet ateityje pažadame pasitaisyti.

Visus mazgus turime vietoje. Atstovaujame Agrosfera. Polygal gaminius, ne pigias belarusiškas kopijas.

Visi šiltnamiokai iš 20x20 20x30 arba 20x40 kvadratinio metalo profilio. Kurio storis 1mm! Atsargiai, rinkoje daug gudročių kurie veža ale Titan . Ale pigiau. Bet po tuo pigiau slepiasi ir plonesnis metalas (0,7mm čia jau popierius) ir lengvesnis polikarbonAtas. Bet žinoma jums reikia už pigiau. .! :)

Turime agro plius titan optima kompakt mini plačiaerdvi fermeri namuka lašo formos šiltnamiokus.

Mėgstame konkretumą visapusiškam bendradarbiavimui.


Produkcijos pristatymas nemokamai ir saugiai visoje Lietuvoje. Derinama telefonu!Plačiau apie mūsų darbus žiūrėkite
https://m.facebook.com/ekosiltnamiai

Kontaktai

Vardas
Mindaugas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Šiauliai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai