Prie Nevežio upės ir Skaistakalnio parko 9,4 aro sklypas su pamatais (slėptuvė)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Prie Nevežio upės ir Skaistakalnio parko 9,4 aro sklypas su pamatais (slėptuvė)

59 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6149279

Apie

Savivaldybė
Panevėžio m. sav.
Gyvenvietė
Panevėžio m.
Mikrorajonas
Centras
Statybos metai
2016
Aukštų skaičius
1
Plotas (kv.m.)
124.00
Sklypo plotas (a)
14.00
Kambarių sk.
2
Statybos tipas
Nėra duomenų
Šildymas
Kitoks
Įrengimas
Pamatai

Skelbimo aprašas

Prie Nevežio upės ir Skaistakalnio parko 9,4 aro sklypas su pamatais (slėptuvė), šalia Panevėžio marių
Meistrų Nr 18 ir Nr 14 ant plano.
Paskirtis : visuomeninės paskirties
Derinant su aplinkos apsaugos agentūra buvo paskaičiuotas šlaito statumas, todėl 75 m nuo Nevėžio upės kranto statyba galima tik ant esamų pastatų/statinių pamatų ar likusių konstrukcijų. Pagal išnagrinėtas kadastro pažymas ir inventorines bylas slėptuvės priskiriamos specialiosios paskirties statiniams ir tuo tarpu nustatomas visuomeninės paskirties teritorijos naudojimo būdas. Statyba ant slėptuvių galima nedaugiau kaip per visą jos plotą.

Visuomeninės paskirties teritorijoje galima tokia statyba: specialiosios paskirties statinių, globos ir slaugos namų, kultūros įstaigų, mokymo įstaigų, administracinių įstaigų (banakai, ambasados, notarinės, biurai,informacinių technologijų centrai, viešbučių, motelių, svečių namų, mažmeninės prekybos(vaistinės, parduotuvės, knygynai, paviljonai, palapinės, kioskai), paslaugų paskirties(pirtys, grožio salonai,skalbyklos, taisyklos, autoservisai, remonto dirbtuvės), maitinimo paskirties paskirties (valgyklos, restoranai, kavinės, barai) sporto ir gydymo, rekreacinių pastatų statyba. Ir t.t
STR 2.02.02:2004
Visuomeninės paskirties statiniai
1 priedas

VISUOMENINĖS PASKIRTIES PASTATŲ SĄRAŠAS

1. Viešbučių paskirties pastatai: viešbučiai, moteliai, svečių namai.
2. Administracinės paskirties pastatai: valstybės ir savivaldybių valdymo įstaigų, prokuratūrų, teismų, kitų įstaigų ir organizacijų administraciniai pastatai, ambasadų, bankų, pašto, biržų, darbo biržų, draudimo įstaigų, biurų advokatų, notarų, antstolių kontorų, informacijos centrų ir kiti pastatai.
3. Prekybos paskirties pastatai: parduotuvės, parduotuvės–operatorinės, vaistinės, knygynai, prekybos paviljonai, palapinės, kioskai ir kiti pastatai.
4. Paslaugų paskirties pastatai: pirtys, grožio salonai, skalbyklos, taisyklos, remonto dirbtuvės, priėmimo–išdavimo punktai, autoservisai, plovyklos, laidojimo namai, krematoriumai ir kiti pastatai.
5. Maitinimo paskirties pastatai: valgyklos, restoranai, kavinės, barai ir kiti pastatai.
6. Transporto paskirties pastatai: oro uosto, jūros ir upių laivyno, geležinkelio ir autobusų stočių pastatai, muitinių, transporto bilietų, kelionių, turizmo agentūrų ir kiti pastatai.
7. Kultūros paskirties pastatai: teatrai, kino teatrai, kultūros namai, klubai, bibliotekos, muziejai, archyvai, parodų rūmai, planetariumai, radijo ir televizijos ir kiti pastatai.
8. Mokslo paskirties pastatai: institutai ir mokslinio tyrimo įstaigos, observatorijos, meteorologijos stotys, laboratorijos (išskyrus gamybines laboratorijas), bendrojo lavinimo, profesinės ir aukštosios mokyklos, vaikų darželiai, lopšeliai ir kiti pastatai.
9. Gydymo paskirties pastatai: ligoninės, klinikos, poliklinikos, sanatorijos, reabilitacijos centrai, specialiųjų įstaigų sveikatos apsaugos pastatai, gydyklų pastatai, medicininės priežiūros įstaigų slaugos namai, veterinarijos gydyklų ir kiti pastatai.
10. Poilsio paskirties pastatai: turizmo centrai, poilsio namai, jaunimo nakvynės namai, kempingų pastatai, kaimo turizmo pastatai, medžioklės nameliai ir kiti pastatai.
11. Sporto paskirties pastatai: sporto salių, teniso kortų, baseinų, čiuožyklų, jachtklubų, šaudyklų, stadionų, maniežų ir kiti pastatai.
12. Religinės paskirties pastatai: bažnyčios, cerkvės, koplyčios, sinagogos, maldos namai, katedros ir kiti pastatai.
Visuomeninės paskirties statiniai
2 priedas

VISUOMENINĖS PASKIRTIES STATINIŲ COKOLINIUOSE AUKŠTUOSE IR RŪSIUOSE LEIDŽIAMŲ ĮRENGTI PATALPŲ SĄRAŠAS
Rūsiai
1. Šilumos punktai, vandentiekio ir nuotekų siurblinės, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos patalpos, inžinerinių sistemų ir pastato technologinių įrenginių valdymo patalpos, liftų, eskalatorių įrangos ir valdymo patalpos.
2. Vestibiuliai, turintys išėjimą į lauką per pirmą aukštą, drabužinės, tualetai, moterų higienos patalpos, prausyklos, dušinės, persirengimo patalpos, rūkomieji.
3. Inventoriaus ir sandėliavimo patalpos.
4. Maisto prekių parduotuvių, ne maisto prekių (ne didesnio kaip 400 m² prekybos ploto) parduotuvių, stiklo taros supirktuvių, konteinerių ir valymo inventoriaus patalpos.
5. Maitinimo įmonių patalpos.
6. Sanitarinės švaryklos, dezinfekavimo patalpos, darbo saugos patalpos, skalbinių patalpos, ligonių asmeninių daiktų saugojimo patalpos, laikino numirėlių laikymo patalpos, iškrovimo ir pakrovimo patalpos, išpakavimo patalpos, gipso, marmitinių vežimėlių laikymo ir plovimo patalpos, radioaktyvių atliekų ir užterštų drabužių laikymo patalpos, lovų ir sterilizacijos aparatūros dezinfekavimo patalpos, gydomojo purvo laikymo, regeneravimo ir pašildymo patalpos, paklodžių, drobių ir brezento skalbyklos ir džiovyklos, kompresorinės.
7. Drabužių valymo ir lyginimo patalpos, drabužių ir avalynės džiovyklos, skalbyklos.
8. Specialiųjų mokslų su specialia įranga laboratorijos ir auditorijos.
9. Dirbtuvės (išskyrus mokymo įstaigų ir pataisos darbų įstaigų dirbtuves).
10. Buitinio aptarnavimo įmonių priėmimo punktai, fotoateljė, lankytojų patalpos, demonstravimo salės, laboratorijos, fotografavimo patalpos, nuomos punktai, šeimos iškilmių patalpos.
11. Radijo transliavimo patalpos, kino ir fotolaboratorijos, uždarų sistemų televizijos patalpos.
12. Tirai, šaudyklos, sporto ir treniruočių patalpos (be žiūrovų tribūnų), sporto inventoriaus patalpos, stalo teniso žaidimo patalpos, biliardinės, žaidimo kėgliais patalpos.
13. Knygų, archyvų saugyklos, medicinos archyvų patalpos gydymo įstaigose.
14. Kino teatrai arba jų salės ne daugiau kaip 300 žiūrovų vietų, parodų salės, suaugusiųjų laisvalaikio pomėgių užsiėmimo patalpos, fojė.
15. Žaidimo automatų, stalo žaidimų patalpos, repeticijų salės (esant ne didesniam kaip
100 lankytojų skaičiui kiekvienoje).
16. Scenų, estradų ir arenų triumai, orkestrinės (duobės), orkestro vadovų ir muzikantų patalpos.
17. Ne daugiau kaip 50 šokančiųjų porų diskotekų salės.
18. Makulatūros surinkimo ir supakavimo patalpos.
19. Bagažo saugojimo patalpos, bagažo iškrovimo ir rūšiavimo patalpos.
20. Automobilių stovėjimo aikštelės.

Cokoliniai aukštai

1. Visos patalpos, kurias leidžiama įrengti rūsiuose.
2. Informacijos ir registravimo patalpos, bilietų pardavimo ir kitokios kasų patalpos, kelionių agentūros, ligonių išrašymo patalpos, centrinės skalbinių patalpos.
3. Tarnybinės ir raštinės patalpos.
4. Baseinai, uždaros čiuožyklos be tribūnų žiūrovams.
5. Kopijavimo ir reprodukavimo patalpos.
6. Registravimo salės.
7. Sauso garo pirtys.
Cokoliniuose aukštuose, kurių grindų lygis yra žemiau negu šaligatvis – 0,5 m ir mažiau, gali būti visokios patalpos, išskyrus ikimokyklinio ugdymo vaikų patalpas, mokymo įstaigų klases, palatas, gydymo kabinetus, operacines, gimdyklas, procedūrines, gydytojų kabinetus, gyvenamuosius kambarius.

kiti skelbimai: www.laineva.lt
darome vaizdo klypus ir foto iš drono... https://youtu.be/zKqR7xeZ3Qw
tel: 865912691 dariusnt@gmail.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.