Koralinis kalcis 1000mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Koralinis kalcis 1000mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

15 €
ID: 1610125
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3158
Koralinis kalcis 1000mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Koralinis kalcis 1000mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Šis koralinis kalcis nėra išgautas iš gyvų koralinių rifų. Jis kasamas iš Okinawa (Japonija) šaltinių ekologiškai saugiu būdu.


Koralinis kalcis: Savyje turi daug antisenėjimo veiksnių

• Padeda stiprinti kaulus ir dantis
• Svarbi maistinga medžiaga mažinanti kraujospūdį
• Padeda išlaikyti normalų pH lygį
• Raumenų susitraukimui reikalinga maistinga medžiaga
• Sveikam kraujo krešėjimui būtina maistinga medžiaga
• Dalyvauja nervinių impulsų perdavime
• Padeda perkelti maistingas medžiagas per ląstelės membranas
• Gali palaikyti sveiką cholesterolio lygį
• Padeda išvengti ir sumažina progresyvų kaulų retėjimą
• Reguliuoja nervinių impulsų perdavimą
• Normalizuodamas skrandžio rūgštį gali padėti mažinti rėmenį
• Vaidina svarbų vaidmenį hormonų ir fermentų gamyboje, kurie reguliuoja maisto virškinimą ir medžiagų apykaitą

Kas yra koralinis kalcis ir kur jis atsiranda?

Koralinis kalcis yra kalcio druskos gauta iš koralinio rifo fosilijų. Gyvieji koraliniai rifai yra nykstantys ir negali būti eksploatuojami be didelės žalos pačiai ekosistemai, todėl koralinis kalcis išgaunamas iš antžeminių klinties klodų, kurie kažkada anksčiau buvo koralinio rifo dalimi. Kalcis išgautas iš koralinių šaltinių turi būti išvalytas, siekiant pašalinti aplinkos šaltinių teršalus. Šis koralinis kalcis yra ekologiškai saugus.

Britų žurnalistas ėmė interviu iš Gineso rekordų knygoje įrašyto Shigechiyo Izumi, seniausio pasaulyje, pagal dokumentus, gyvenančio asmens, žvitraus 115 metų žmogaus nepaprastai geros sveikatos. Žurnalistas buvo nustebintas Izumi gyvybingumo ir tuo, kad jis dirbo iki 105 metų amžiaus. Kai žurnalistas suprato, kad dauguma salos gyventojų buvo fiziškai sveiki, ilgaamžiai ir retai sergantys sunkiomis ligomis, jis įsitikino p. Izumi atlikti medicininį patikrinimą.

Rezultatai buvo beveik fantastika. Kaip galėjo jo amžiaus asmuo būti toks sveikas? Mokslininkų komanda atvyko į salą vien tam, kad atsakyti į šį klausimą, ir padarė keletą stulbinamų atradimų. Jie nustatė, kad vanduo, kurį salos gyventojai geria, yra kitoks nei vanduo, randamas kur nors kitur pasaulyje. Šios salos buvo suformuotos iš Sango koralų rifų, kurie chemiškai yra labai panašūs į žmogaus skeletą. Kai šiose salose lyja lietus, jis sunkiasi per šias senovinių koralų liekanas ir prisirenka mineralų bei kitų elementų, kurie daro jį iš tikrųjų unikalų. Jis savyje turi ne tik daug būtinų mineralų, bet taip pat yra smarkiai šarminis, su pH tarp 7 ir 8,5.

Ką koralinis kalcis atlieka ir kokiais tyrimais tai paremta?

Po daugelio tyrimų metų, buvo nustatyta, kad nedidelis apdirbto koralo kiekis, įdėtas beveik į bet kokį skystį, padidina pH ir padaro šį skystį šarminiu. Mokslininkai taip pat atrado, kad koralas neutralizuoja atliekamus vandens produktus ir prideda daug svarbių mineralų, dažnai sukauptų iš vietos vandens augalų. Net vandenį, savyje turintį tokių priemaišų kaip chloras, bakterijos, sunkieji metalai ir fluoridas, galima sureguliuoti iki deramo pH balanso.

Prieš daugiau kaip dešimtmetį, sveikata besirūpinanti Japonijos vyriausybė leido šio Sango koralinio smėlio kasybą. Sango koralas yra vienintelis koralas iš 2500 rūšių, kurios, kaip manoma, yra naudingos tų koralinių salų gyventojų sveikatai, ir gausiai randamos aplink Okinavą, Japonijoje. Daugiau kaip keturi milijonai japonų vartoja koralinį kalcį kasdien (įskaitant daugelį pasaulio pripažintų gydytojų).

Kodėl vartoti koralinį kalcį?

Koralinis kalcis daugiausia žinomas dėl jo gebėjimo stiprinti kaulus ir dantis. Tačiau jis taip pat padeda palaikyti normalų pH lygį, perduoti maistingas medžiagas per ląstelės membranas ir apsaugo bei mažina progresyvų kaulų retėjimą. Koralinis kalcis normalizuodamas skrandžio rūgštį taip pat padeda mažinti rėmenį. Jis yra svarbi maistinė medžiaga mažinanti kraujo spaudimą, reikalinga maistinė medžiaga raumenų susitraukimui ir būtina sveikam kraujo krešėjimui. Koralinis Kalcis taip pat vaidina svarbų vaidmenį hormonų ir fermentų gaminime, kurie reguliuoja virškinimą ir medžiagų apykaitą.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 veganiška kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 100

Vieneto kiekis:
• Iškastinis koralinis kalcis 1g (1000mg)

Kitos sudedamosios dalys: celiuliozė, silicio ir magnio stearatas.

Alergenų informacija: neturi kviečių, glitimo, sojos, kukurūzų, mielių, kiaušinio, pieno ir laktozės. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonių ar konservantų.

Produktas tinkantis veganams.


Vartojimas

Vartoti po dvi, tris kapsules kas dieną valgio metu.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 15EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 2,4EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 7,5EUR. Siunčiant "Omniva" arba "LP EXPRESS" paštomato siuntiniu 3,5EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai