Kofermentas Q10 (CoQ10 ubikvinonas ) natūralus - 100mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

Kofermentas Q10 (CoQ10 ubikvinonas ) natūralus - 100mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

20 €
ID: 2955598
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 956
Kofermentas Q10 (CoQ10 ubikvinonas ) natūralus - 100mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Kofermentas Q10 (CoQ10 ubikvinonas) natūraliai fermentuotas - 100mg. Pakuotėje 60 kapsulių.


CoQ10: puikus širdies ir kitų organų funkcijai

• Padeda išvengti vėžio ir širdies ligų
• Pagerina AIDS gydymo kursą
• Atlieka svarbų vaidmenį lėtinant su amžiumi susijusius degeneracinius pokyčius
• Apsaugo nervus ir lėtina Alzhaimerio ar Parkinsono ligas
• Gydo dantenų ligas ir palaiko sveikas dantenas bei dantis
• Pagerina širdies ir kraujotakos darbą sergantiems staziniu širdies nepakankamumu

Kas yra CoQ10 ir iš kur jis atsirado?

Pagrindinė CoQ10 funkcija yra kaip katalizatoriaus metabolizmui – cheminių reakcijų sudėtinga grandinė, kurios metu maistas yra paverčiama į energijos porcijas, kurias organizmas jau gali panaudoti. Veikdamas kartu su fermentais kompleksiškai pagreitina gyvybiškai svarbių medžiagų apykaitos procesus, teikia energijos reikalingos ląstelėms įsisavinant maistą, gydo žaizdas, palaiko sveikus raumenis ir atlieka daugybę kitų organizmo funkcijų.

Kadangi maistinės medžiagos vaidina pagrindinį vaidmenį energijos gamyboje, tai nenuostabu, kad tai vyksta kiekvienoje kūno ląstelėje. Energiją vartojančių ląstelių ypač gausu širdyje, kurios padeda šiam organui ritmingai susitraukti 100000 kartų kiekvieną dieną.

Be to, CoQ10 veikia kaip antioksidantas, panašiai kaip vitaminai C ir E, padeda neutralizuoti ląstelėms kenksmingas molekules, dar žinomas kaip laisvieji radikalai.

CoQ10 vaidina tam tikrą vaidmenį užkertant kelią vėžiui, širdies priepuoliams ir kitoms ligoms susijusioms su laisvųjų radikalų daroma žala. Jis taip pat naudojamas kaip bendros energijos stipriklis ir antisenėjimo papildas. Kadangi su amžiumi (ir tam tikromis ligomis) sumažėja jo kiekis, kai kurie gydytojai rekomenduoja kasdienį papildymą pradėti jau nuo 40 metų.


Ką atlieka CoQ10, ir kokie moksliniai tyrimai tai pagrindžia?

CoQ10 pateikė didelį proveržį kaip galima širdies ligų terapija, ypač staziniam širdies nepakankamumui arba nusilpusiai širdžiai. Kai kurių tyrimų duomenimis, pacientams su prastai funkcionuojančia širdimi pagerėjo įtraukus papildą į jų įprastinius vaistus ir taikomas terapijas.

Kai kurie tyrimai parodė, kad žmonės su širdies ir kraujagyslių ligomis turi mažą šios medžiagos kiekį širdyje. Tolesni tyrimai rodo, kad CoQ10 gali apsaugoti nuo kraujo krešulių susidarymo, mažinti aukštą kraujospūdį, nereguliarų širdies plakimą, gydo mitralinio vožtuvo prolapsą, sumažina Raynaud ligos (suprastėjusios kraujo apytakos galūnėse) simptomus ir sumažina krūtinės skausmus (krūtinės anginą).

Keli nedideli tyrimai rodo, kad CoQ10 prailgina išgyvinamumą sergant krūties ar prostatos vėžiu, tačiau rezultatai yra nevienareikšmiai. Taip pat skatina gijimą ir sumažina skausmą ir kraujavimą turintiems dantenų ligas bei pagreitina atsigavimą po burnos chirurgijos. CoQ10 stabdo Parkinsono ir Alzhaimerio ligų prograsavimą bei fibromialgiją, o taip pat pagerina ištvermingumą sergant AIDS. Kai kurie specialistai įsitikinę, kad maistingosios medžiagos diabetu sergantiems žmonėms padeda stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje.

Yra daug kitų teiginių apie CoQ10, kad jis lėtina senėjimą, mažina svorį, pagerina sportinius rezultatus, kovoja su chroniško nuovargio sindromu, mažina įvairias alergijas ir stiprina imunitetą. Pagerina širdies ir kraujotakos darbą stazinio širdies nepakankamumo atveju, nusilpus širdies raumeniui (kardiomiopatija), esant aukštam kraujospūdžiui, širdies ritmo sutrikimui, krūtinės skausmui (krūtinės angina), ar Raynaud ligai.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 60

Vieneto kiekis:
• Kofermentas Q10 (ubikvinonas) natūraliai fermentuotas: 100mg

Kitos sudedamosios dalys: želatina (kapsulė), ryžių milteliai, stearino rūgštis, magnio stearatas, silicio dioksidas.


Vartojimas

Vartoti po vieną (1) kapsulę kartu su maistu.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 20EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai