Katės nagas (Cat’s Claw Bark / Una De Gato) 500mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Katės nagas (Cat’s Claw Bark / Una De Gato) 500mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

12 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 2031803
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3306
Katės nagas (Cat’s Claw Bark / Una De Gato) 500mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Katės nagas (Cat’s Claw Bark / Una De Gato) 500mg. Pakuotėje 100 kapsulių.

Katės nago žievė: Amazonės lobis vakarų pasauliui

• Padeda išvengti cholesterolio absorbcijos
• Stiprina organizmo natūralų gynybos mechanizmą
• Padeda palaikyti organizmo imuninę sistemą

Kas tai yra katės nagas?

Šis unikalus augalas iš tiesų yra aukštai laipiojanti vynuogė randama Peru Amazonės aukštumose. Taip jis pavadintas dėl dyglių, kurie panašūs į katės nagus. Gauruotosios unkarijos (lot. Uncaria tomentosa) vynuogienojaus žievė yra ruošiama dėl dviejų svarbių priežasčių: pirma, žievėje randama daug labai aktyvių komponentų; antra, žievė gali būti nuimama bereikalingai nenaikinant vynuogienojų, tai apsaugant trapią Amazonės ekosistemą.

Kaip veikia katės nagas?

Biologiškai aktyvios katės nago sudedamosios dalys turi unikalių apsauginių savybių. Mokslininkai atrado, kad sudedamosios dalys išgautos iš augalo gali sustiprinti natūralią organizmo apsaugą, aplinkos veiksnių poveikyje padeda išlaikyti sistemą subalansuotą bei gali palaikyti sveiką žarnyną.

Vykdomi tyrimai siekiant nustatyti tikslias šio augalo sudedamąsias dalis, kurios atsakingos už šį aktyvumą. Oksindolo alkaloidai, grupė junginių, kurie stipriai veikia žmogaus fiziologiją, buvo išskirti iš vynuogienojo ekstrakto. Mokslininkai taip pat išskyrė junginius vadinamus kuinoviko rūgšties gliukozidais, kurie turi didelį laisvųjų radikalų sujungimo potencialą. Be to iš augalo ekstraktų buvo išskirti tiperpenai ir augaliniai steroidai.

Tarp išskirtų augalinių steroidų labiausiai naudingi kampesterolis, stigmasterolis ir beta sitosterolis. Beta sitosterolis yra balta vaškinė medžiaga, kuri buvo išsamiai ištirta dėl savo panašios struktūros ir savybių į cholesterolį bei nuosavo stipraus apsauginio potencialo. Beta sitosterolis yra labai panašus į cholesterolį bei konkuruoja su juo dėl įsisavinimo ir taip neleidžia absorbuoti cholesterolio. Šių papildomų junginių buvimas gali gali išsamiau paaiškinti augalo apsaugines ir atjauninančias savybes. Nors moksliniai tyrimai dar neišnarpliojo šio unikalaus Amazonės augalo įvairiapusių savybių, teikiama nauga gali būti suteikta visiems kovojantiems už optimalią sveikatą.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 100

Vieneto kiekis:
• Katės nago žievė (Uncaria tomentosa): 500mg

Kitos sudedamosios dalys: želatina (kapsulė), magnio stearatas (augalinės kilmės).

Vartojimas

Vartoti po dvi (2) kapsules du-tris kartus per dieną valgio metu arba užgeriant stikline vandens.

Kaina: 12EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas