Laukinių Aliaskos lašišų taukai 1000mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Laukinių Aliaskos lašišų taukai 1000mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

26 €
ID: 1610132
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1540
Laukinių Aliaskos lašišų taukai 1000mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Laukinių Aliaskos lašišų taukai 1000mg. Pakuotėje 180 kapsulių.

Žuvų taukai ir omega-3: širdies ir kraujagyslių sveikatos esencija

• Instrumentas reguliuojantis uždegimą, kraujo spaudimą ir pulsą, hormonų gamybą ir imuninės bei centrinės nervų sistemos veiklą
• Tyrimai rodo, kad dėmesio stokos ir hiperaktyvumo sutrikimas (ADHD) susiję su omega-3 trūkumu
• Mokslininkai laikosi nuomonės, kad omega-3 gali padėti išvengti krūties, prostatos ir storosios žarnos vėžio
• Įrodyta, kad mažina padidėjusį trigliceridų kiekį serume
• Omega-3 trūkumas taip pat susijęs su depresija
• Svarbu kūdikiams (ir besivystančiam vaisiui) dėl tinkamo smegenų ir akies tinklainės vystymosi
• Nustatyti trūkumai žmonėms, kurie serga alergija, astma, odos ligomis, tokiomis kaip egzema, žvynelinė
• Palaiko širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažina kraujo spaudimą, atpalaiduoja kraujagysles ir mažina cholesterolio kiekį
• Taip pat mažina skausmą sergant reumatoidiniu artritu
• Naudinga Krono ligos simptomų gydymui

Kas yra omega-3?

Yra dviejų tipų riebalai, omega-3 ir omega-6, kurie yra būtini žmogaus sveikatai. Vidutinis žmogus su maistu suvartoja palyginti labai daug omega-6 lyginant su labai nedideliu suvartojamu omega-3 kiekiu. Idealus omega-3 ir omega-6 riebalų santykis yra 1:1. Per milijonus metų mūsų protėviai išsivystė su tokiu santykiu. Tačiau šiandien santykis tarp omega-3 ir omega-6 vidutiniškai yra nuo 1:20 iki 1:50!

Iki šiol geriausias omega-3 riebalų tipas randamas žuvyse. Žuvyje yra gausu dviejų omega-3 riebiųjų rūgščių, kurios yra esminės žmonių sveikatai, tai DHA ir EPA. Šios dvi riebiosios rūgštys yra gyvybiškai svarbios siekiant u-kirsti kelią daugeliui ligų. Žmogaus smegenys taip pat labai priklauso nuo DHA – maža DHA koncentracija susijusi su depresija, šizofrenija, atminties praradimu ir didesne rizika susirgti Alzhaimerio liga. Mokslininkai dabar taip pat susieja nėščių moterų šių omega-3 riebalų nepakankamą vartojimą su priešlaikiniu gimdymu ir mažu naujagimių svoriu bei vaikų hiperaktyvumu.

Deja, valgyti šviežią žuvį užaugusią vandenyne, ežere, upėje ar žuvų fermoje neberekomenduojama. Nuo gyvsidabrio kiekio susikaupusio mėsoje yra nukentėję labai daug kas visame pasaulyje, o gyvsidabrio keliamas pavojus sveikatai yra didesnis nei žuvies omega-3 nauda. Kaip pagrindinė medžiaga gerinanti sveikatą įprastai yra vartojami žuvų taukai. Žuvų taukuose yra gausu geriausių omega-3 riebalų – EPA ir DHA riebalų rūgščių – ir, kadangi jos yra gryna forma, nekelia gyvsidabrio rizikos kaip šviežia žuvis.

Iš ko išgautas omega-3?

Laukinių Aliaskos lašišų taukų dengtose kapsulėse naudojamas gryni lašišų taukai, su riebiųjų rūgščių santykiu randamu laisvėje plaukiojančiose lašišose. Norint pasiekti didelę EPA ir DHA koncentraciją įprastuose žuvų taukuose būna naudojami ir kitų žuvų (sardinių, ančiuvių) taukai. Vienas naudingiausių laukinių lašišų taukų veiksnių yra tai, kad jie turi mažiausią cholesterolio kiekį, priešingai nei fermose užaugintų lašišų taukai. Laukinė lašiša yra sveikesnis pasirinkimas nei pramoniniu būdu užaugintos lašišos, kuriose dažnai randamas didelis kiekis antibiotikų, PCB, dioksinų. (Paprastai, dioksinai yra žuvų kepenų taukų problema, nes jų negalima kruopščiai išdistiliuoti). Omega-3 riebiosiose rūgštyse daug yra ir astaksantino.

Taukai spaudžiami iš lašišų žuvų dalių. Laukinių Aliaskos lašišų taukai reguliariai tikrinami dėl cheminių likučių ir sunkiųjų metalų, kad būtų užtikrintas saugus ir švarus žuvų taukų šaltinis. Šiuose žuvų taukuose EPA ir DHA santykis yra artimas 1:1, o kitos, išskyrus EPA ir DHA, omega-3 riebiosios rūgštys sudaro apie 67mg vienoje kapsulėje.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 180

Vieneto kiekis:
• Laukinių Aliaskos lašišų taukai: 1000mg

• Omega-3 riebiosios rūgštys: 267mg
Eikozapentaeninė rūgštis (EPA): 107mg
Dokozaheksaeninė rūgštis (DHA): 93mg

Kitos sudedamosios dalys: želatina, glicerolis, išgrynintas vanduo, natūralus vitaminas E.

Alergenų informacija: neturi kviečių, glitimo, sojos, kukurūzų, mielių, žuvies, kiaušinio, pieno ir laktozės. Sudėtyje nėra dirbtinių dažiklių, skonių ar konservantų.


Vartojimas

Vartoti po vieną (1) kapsulę vieną - du kartus dienoje valgio metu.

ĮSPĖJIMAS: Sergant kraujo ligomis, vartojant antikoaguliantus, arba nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 26EUR

Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" arba "LP EXPRESS" paštomato siuntiniu 3,3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai