Fohow ABC mityba Jūsų lieknai figūrai ir švariam žarnynui. Akcija!

Fohow ABC mityba Jūsų lieknai figūrai ir švariam žarnynui. Akcija!

25 €
ID: 6994438
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 49
Fohow ABC mityba Jūsų lieknai figūrai ir švariam žarnynui. Akcija!

Skelbimo aprašas

Pakuotėje 12 vnt. (6 A ir 6 B)
Kaina 25€ (AKCIJA 1 PERKI + 1 GAUNI DOVANŲ)
Nemokamas siuntimas Lietuvoje.

Toksinai – medžiagos, kurios neigiamai veikia mūsų organizmą. Žmogaus organizmą kaupiasi tokie medžiagos apykaitos produktai, kaip angliarūgštinės dujos, sunkieji metalai, laisvieji radikalai ir kitos. Šių toksinų pašalinimas iš organizmo leidžia sustiprinti imunitetą ir pasipriešinimą ligoms. Pagal statistiką kiekvieną dieną į žmogaus organizmą patenka virš 4000 įvairių medžiagų, tarp kurių daugiau kaip 2700 – nereikalingos žmogui. Didžiulės kenksmingų toksinų sankaupos organizme sukelia tokius susirgimus, kaip onkologija, autoimuninės ir širdies kraujagyslių. Be to daugėja sunkiai diagnozuojamų susirgimų.

Ar egzistuoja moksliškai pagrįstas ir natūralus būdas išvalyti ir atnaujinti organizmą?

Natūralus vaisių kompleksas „ABC“ Fohow – tai trijų Jen-Šen teorijos metodikų suderinimas viename produkte (valymas, reguliavimas, atstatymas). Remiantis balanso organizme teorija, Fohow mokslinio instituto ekspertai atliko daugybę tyrimų analizuodami detoksikacijos receptūras ir veikimo mechanizmus. Tai leido rasti sisteminį, moksliškai patvirtintą natūralios detoksikacijos sprendimą.

Pagrindinė A komplekso sudėtis:
- natūralūs vaisių daržovių milteliai;
- augaliniai polisacharidai;
- kompleksiniai oligosacharidai (prebiotikai);
- amino rūgščių multikompleksas;
- maistinės skaidulos;
- vitaminai ir mineralai.

Komplekso A veikimas
Gerina fermentų (enzimų) išsiskyrimą, pagerina tuštinimosi procesą. Oligosacharidai padidina probiotinių bakterijų žarnyne kiekį, gerina virškinimą ir medžiagų įsisavinimą. Maistinės skaidulos ir augaliniai polisacharidai absorbuoja toksinus ir riebalus žarnyne. Pasiekiamas pagrindinis tikslas – medžiagų apykaitos gerinimas žarnyne. Tuomet stiprinamas imunitetas. Augaliniai ekstraktai, natūralūs antiseptikai ir antioksidantai atlieka ypatingai svarbią žmogaus organizmui antibakterinę funkciją ir lėtina senėjimo procesus.

Pagrindinė B komplekso sudėtis:
- naudingų maistinių elementų multikompleksas;
- Javų želmenys;
- Organinė esencija iš natūralių daržovių ir vaisių.

Komplekso B veikimas
Atstato maistinių medžiagų reikiamą kiekį organizme. Amino rūgštys iš augalinio ekstrakto ir fermentas superoksidismutazė (SOD) valo kraujotakos sistemą nuo toksinų, cholesterolio apnašų, praplečia kraujagysles. Tuo pačiu reguliuojamas kraujospūdis, stimuliuojama kraujo apytaka, padidinamas raumenų tonusas. Aminorūgštys su išsišakojusiomis grandimis atlieka šias funkcijas: atsako už insulino ir augimo hormono išskyrimą. Taip pat įtakoja raumenų augimą, šalina riebalų perteklių.
Vartojant natūralių vaisių kompleksą „ABC“ galima iš organizmo pašalinti kenksmingas medžiagas, sugrąžinti natūralią sveikos odos išvaizdą, sumažinti per didelį kūno svorį, taip pat atstatyti rūgščių – šarmų balansą organizme, padidinti imunitetą ir pasipriešinimą susirgimams.

KOMPLEKSO „ABC“ VARTOJIMAS

Kompleksas A
Vartoti vietoj pilnaverčių pusryčių, pietų ar vakarienės. Pakelio turinį supilti į indą, užpilti 300 ml geriamo vandens kambario temperatūros, po to stipriai suplakti, kol gausis vientisas skystis. Rekomenduojama greitai išgerti produktą (kol nesutirštėjo), tuomet efektyviausiai veikia fermentai, įeinantys į produkto sudėtį.

Kompleksas B
Vartoti praėjus 1-1,5 val. po komplekso A suvartojimo. Pakelio turinį užpilti 300 ml kambario temperatūros vandens ir gerai išmaišyti. Gerti galima neskubant, su pertraukėlėmis.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai