Dantų pastos, balinimo juostelės Crest

Dantų pastos, balinimo juostelės Crest

8,8 €
ID: 5930626
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 78
Dantų pastos, balinimo juostelės Crest
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Gali būti, kad pasaulyje yra tūkstančiai gražesnių šypsenų už jūsų. Tačiau jūsiškė kažkam gali būti vienintelė. Padovanokite ją, švytinčią ir sveiką, su profesionalia dantų pasta!
Kruopščiai nuvalanti dantų apnašas, sauganti nuo ėduonies, balinanti, suteikianti visapusišką priežiūrą jautriems dantims, ši dantų priežiūros priemonė leis itin lengvai pasirūpinti burnos higiena ir sveikata. Ilgai išliekantis nepriekaištingos švaros pojūtis suteiks pasitikėjimo, o efektyvus balinantis poveikis bus matomas jau po kelių dienų reguliaraus jos vartojimo. Kodėl ši pasta tokia efektyvi? Todėl, kad jos sudėtyje esančios medžiagos suteikia galimybę nuvalyti net iki 90% dantų apnašų ir intensyviai saugo nuo naujų bakterijų atsiradimo burnoje. Būtent taip yra rūpinamasi higiena ir sveikata. Švytinti holivudiška šypsena mūsų televizijos ekranuose nėra tik dirbtinumo išraiška, itin išpopuliarėjusi paskutiniu metu. Iš tiesų šitaip tiesiog labiau nei bet kada anksčiau akcentuojama įprasta burnos sveikata – balta šypsena tai ir sveikata, ir, žinoma, grožis. Net ir vaikystės mįsles prisiminus, galėsima bus surasti ne vieną, kurioje dantys apibūdinami, pirmiausia, kaip baltos sveikos spalvos. Jie čia ir baltos vyštelės, ir balti ponai, ir balti žmogeliai. Taigi dantų baltumas yra tiesiog teisingos priežiūros rezultatas, norint tokią turėti, ja reikia rūpintis.

Ši dantų pasta padės jūsų šypsena rūpintis nuolat ir tokia kasdienė priežiūra duos puikių rezultatų. Nusišypsokite. Kažkas tikrai laukia jūsų šypsenos jau šiandien.
Kainas ir dantų pastas rasite čia:
https://www.perkisau.lt/k/crest
arba
www.crest.lt

700 tūkstančių peržiūrų ir 20 tūkstančių Taip!!!
https://www.youtube.com/watch?v=GsiPze8P5cY

Kontaktai

Vardas
https://www.perkisau.lt/
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai