Ciberžolė 500mg. Pakuotėje 60 kaps

Ciberžolė 500mg. Pakuotėje 60 kaps

8 €
ID: 2171602
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1479
Ciberžolė 500mg. Pakuotėje 60 kaps

Skelbimo aprašas

Ciberžolė (angl. turmeric) 500mg. Pakuotėje 60 kapsulių.

Ciberžolė slopina metabolinį uždegimą
 
• Atlieka antioksidacinę apsaugą
• Palaiko kepenų veiklą
• Sudėtyje yra detoksikuojančių medžiagų
 
Metabolinis (medžiagų apykaitos) uždegimas tai vidinė ugnis, kurios nematote, bet kuri lėtai kenkia sveikatai. Paprastai tai nutinka dėl daugelio streso veiksnių, tokių kaip bloga mityba, treniruotės, aplinkoje esantys toksinai ir kasdien patiriamas stresas; daugelis žmonių yra jo paveikti, net to nežinodami. Tačiau uždegimas yra paplitusi ir rimta problema, dėl kurios kūno chemija pasikeičia ir galbūt net kilą kitos sveikatos problemos.

Kas yra ciberžolės papildas?

Nuo 1900 m. pr Kr. indai naudojami Ajurvedos specialistai. Prekybininkai šią stiprią žolę atgabeno į Kiniją 700 po. Kr. Nuo to laiko ji tradiciškai visame pasaulyje buvo naudojama daugelyje kultūrų, besirūpinančių sveikatą. Dabar ji yra daugelio kultūrų mitybos pagrindas. Po to, kai ciberžolės šaknys yra paverčiamas milteliais, ji tampa itin oranžinės geltonos spalvos ir dažnai naudojamas spalvos intensyvumui padidinti garstyčiose ar audiniuose. Šiandien apie ciberžolės galimą naudą sveikatai yra atlikta daug mokslinių tyrimų. Tyrimų metu buvo nustatyta, kad kurkuminas yra pagrindinis kurkuminoidas išgaunamas iš ciberžolės. Tyrimai rodo, kad kurkuminas yra atsakingas už didžiąją dalį ciberžolės biologinio aktyvumo, ir praktiškai aktyviai palaiko žmogaus sveikatą.
 
Ciberžolių ekstraktas gesina medžiagų apykaitos uždegimą ir palaiko daugybę organizmo sistemų funkcijų tam, kad išlaikytų gerą sveikatą. Ciberžolės šaknis plačiai naudojamas indų virtuvėje, taip pat ji aukštai vertinama Ajurvedos vaistažolių srityje, kur vadinama "kūno valymo priemone". Moterys Indijoje dažnai naudojasi ciberžolėmis grožio tikslais.

Ką atlieka ciberžolė?

Medicinoje išskiriama nustatė dvylika gilių medžiagų apykaitos procesų, kurie kartu veikia norint išlaikyti normalią žmogaus kūno funkciją. Šių medžiagų apykaitos procesų balanso išlaikymas yra sisteminės sveikatos modelio pagrindas. Ciberžolės svarba sveikatai gali būti įrodyta tuo, kad ji palaiko nepaprastas septynias iš dvylikos medžiagų apykaitos sistemų - ląstelių / DNR, uždegimo atsaką, kepenų / detoksikacijos, pažinimo / nervų, imuniteto, kraujotakos ir antioksidacinės gynybos.

Uždegimo problema
 
Uždegimas yra organizmo įgimto gijimo proceso dalis. Organizmas išgyvena daugelį natūralių stadijų, kad galėtų kovoti su išorinėmis atakomis kaip imuninio proceso dalimi. Priešingai, metabolinis uždegimas yra natūralus organų atsakas į nenatūralias sąlygas. Šiuolaikinės aplinkos sąlygos, pvz., besaikis maistas, toksiškos cheminės medžiagos ir sėdimas ar įtemptas gyvenimo būdas, daro neigiamą poveikį žmogaus organizmui ir gali pakeisti žmogaus biochemiją. Šios sąlygos gali sukelti uždegiminę kaskadą, metabolinio uždegimo pirmtaką. Skirtingai nuo įprastų imuninių atsakų, metabolinio uždegimo procesas gali lemti tik dalinai optimalią sveikatą.
 
Įvairios mokslinės studijos rodo, kad ciberžolė gydo uždegimą. COX-2 fermentai yra pagrindiniai uždegiminės kaskados sukėlėjai, dėl kurių prasideda medžiagų apykaitos uždegimas. Šie fermentai aktyvuojami, kai fosfolipidai, ypač fosfolipazė A-2, stimuliuojami uždegiminiu veiksniu. Tuomet fosfolipazė A-2 atveria kelią arachidono rūgščiai ir pradeda gaminti ląstelių membranose esančius COX-2 fermentus. Ką atlieka ciberžolė? Ji slopina fosfolipazės A-2 veikimą ir nutraukia uždegiminio ciklo eskalaciją. Be to, junginiai, vadinami citokinais, taip pat gali sukelti uždegimą. Citokinai yra imuninės sistemos pagaminti cheminiai "pasiuntiniai", kurie reguliuoja gynybinę veiklą, kai tik būna suaktyvinti. Nuolatinis stresas šią sistemą iš pusiausvyros, gali perkelti į uždegiminę. Kai vartojama ciberžolė, ji padeda organizmui slopinti citokinų aktyvumą palaikant sveiką uždegiminį atsaką.

Antioksidacinė apsauga
 
Antioksidantai yra savarankiška ląstelių apsauga. Jie atiduoda savo elektronus stabilizuojant laisvuosius radikalus organizme. Po to, kai antioksidantai dovanojq elektronus ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, jie tampa oksiduoti ir išeikvoti. Dėl šios priežasties, siekiant palaikyti stabilų antioksidacinį lygį ir apsaugoti ląstelių vientisumą, jie turi būti nuolatos papildomi. Klinikiniai tyrimai patvirtino, kad ciberžolės kurkuminas yra labai galingas antioksidantas. Kurkuminas pasiekia ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie gali labai pakenkti sveikoms ląstelėms ir ląstelių membranoms. Platesni tyrimai taip pat atskleidė, kad, kai ciberžolė įvedama į uždegiminį procesą, ji slopina IKK fermento aktyvavimą, kuris, savo ruožtu, aktyvina branduolinį faktorių kappa B (NF kB), žinomą kaip indukuojantį ląstelių uždegimą.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 60

Vieneto kiekis:
• Ciberžolės (Curcuma longa) mišinys: 500mg
(ciberžolės šaknies pudra ir ciberžolės ekstraktas)

Kitos sudedamosios dalys: vegetarinė celiuliozė, avižų pluoštas, ryžių sėlenos, magnio silikatas, magnio stearatas, silicio dioksidas.


Vartojimas

Kasdien po vieną kapsulę, geriausia ryte.

Kaina: 8EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,9EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 7EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,5EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai