Bičių pienelis (Royal Jelly) 500mg. Pakuotėje 120 kapsulių.

Bičių pienelis (Royal Jelly) 500mg. Pakuotėje 120 kapsulių.

26 €
ID: 1865727
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 379
Bičių pienelis (Royal Jelly) 500mg. Pakuotėje 120 kapsulių.

Skelbimo aprašas

Bičių pienelis (Royal Jally) 500mg. Pakuotėje 60 kapsulių.


Bičių pienelis: bendros sveikatos palaikymui ir energetikai.

• skatina plaukų augimą
• mažina menopauzės simptomus
• mažina blogo cholesterolio LDL lygį
• gerina imunitetą
• didina energingumą
• gerina seksualinį aktyvumą

Kas yra bičių pienelis?

Bičių pienelis yra vienas iš pasaulyje esančių išskirtinių, legendomis apipintų vaistinių preparatų, be to tai yra sudėtinga medžiaga, kuri negali būti žmogaus atkurta sintetiškai. Bičių pienelis yra natūrali medžiaga iš avilio, kuri naudojama siekiant padidinti energiją, ištvermę ir gyvybingumą. Bičių pienelis sudarytas iš daugelio vitaminų ir maistinių medžiagų, įskaitant B-kompleksą, aminorūgštis, kalcį, magnį, kalį, cinką, nukleino rūgštis ir 10-HDA (junginys unikalus bičių pieneliui).

Bičių pienelį gamina jaunos, lervas prižiūrinčios, bitės kaip joms skirtą maistą. Nors tai nėra visiškai tas pats kaip žiedadulkės, tačiau bičių pienelis savo poveikiu yra ekvivalentus žiedadulkėms. Jaunos bitės prižiūrėtojos gaminą pienelį tik savo aviliui. 2-3 dienas bičių pienelis yra vienintelis maistas duodamas visoms jaunoms lervoms jų brandinimo procese, o karališkai lervai tai specialus maistas visam jos gyvenimo laikotarpiui. Per 3 dienas, kol bičių darbininkių lervos maitinamos pieneliu, jos pasiekia didžiausią išsivystymą. Jų svoris padidėja apie 250 kartų. Karalienė visą savo gyvenimą yra maitinama vien tik pieneliu, ir brandą pasiekia 5 dienomis anksčiau nei bitės darbininkės. Kai ji visiškai suaugą, jos svoris yra dvigubai didesnis už bitės darbininkės. Bičių darbininkių gyvenimo trukmė yra apie 35-40 dienų; o karalienė gyvena 5-6 metus ir yra labai produktyvi.

Kodėl vartojamas bičių pienelis?

Šis turtingas koncentruotas maistas yra ne tik naudingas bitėms. Jame yra didelis kiekis baltymų, lipidų, gliucidų, vitaminų, hormonų, fermentų, mineralinių medžiagų bei specifiniai svarbiausi faktoriai, kurie žmogaus organizme veikia kaip ląstelių regeneracijos proceso biokatalizatoriai. Nors kai kurių elementų, randamų bičių pienelyje, kiekis yra mikrogramų eilės, jie kartu su ko-fermentais gali veikti kaip katalizatoriai ar veikti sinergistiškai. Bičių pienelis turi daug baltymų, vitaminų B-1, B-2, B-6, C, E, niacino (B-3), pantoteno rūgšties (B-5), biotino (B-7), inozitolio (B-h) ir folio rūgšties (B-9).

Ilgame ligų sąraše, nuo kurių, laikoma, kad bičių pienelis padeda arba išgydo yra didelis cholesterolio kiekis, artritas, nusilpusi inkstų funkcija, nuovargis, nervingumas, pageltus arba išberta oda, menopauzės simptomai, ploni ar lūžinėjantys plaukai, aukštas kraujo spaudimas, alergija, imuninė sistema ir lytinės funkcijos sutrikimas. Vertinamas nuo senų laikų, bičių pienelis dabar ypač plačiai naudojamas sportininkų, aktyvių žmonių ir visų kitų siekiančių sustiprintį energiją ir palaikyti bendrą sveikatos būklę.


Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 gelio kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 120

Vieneto kiekis:
• Bičių pienelis 500mg

Kitos sudedamosios dalys: sojų aliejus, želatina, glicerolis, geltonasis bičių vaškas, sojų lecitinas.

Alergenų informacija: sudėtyje yra sojos sudėtinių dalių. Venkite šio produkto, jei esate alergiškas bitėms ar bičių produktams.


Vartojimas

Suaugusiems vartoti po vieną (1) kapsulę nuo vieno iki trijų kartų per dieną, geriausia valgio metu. Jei niekada nevartotoje bičių produktų, pradėkite nuo nedidelio kiekio per dieną ir palaipsniui didinkite, siekiant įvertinti ar esate alergiškas

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 26EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,9EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 7EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3,5EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai