Zoomer Dino dinozauras robotas Evolution

Zoomer Dino dinozauras robotas Evolution

85 €
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 75
Zoomer Dino dinozauras robotas Evolution

Skelbimo aprašas

Nepakartojamas Zoomer Dino dinozauras robotas, istorinis augintinis Jūsų vaikui. Ar tikrai nevaldomas? Kontroliuokite jį, jei galite - juk galite jį sutramdyti! Neįtikėtinai atkartojami realaus dinozauro judesiai, riaumojimas ir jutimai. Jis jaučia, kai esate šalia ir bendrauja su Jumis. Bet saugokitės! Kaip ir tikri dinozaurai jis gali supykti, apsisukti ir riaumoti. Zoomer Dino puikiai balansuoja ant diejų ratų, todėl laisvai judėdamas tyrinėja aplinką. Judesių pagalba ir rankų gestais galite jį valdyti ir kurti tvirtą draugystę. Stenkitės nepermaitinti savojo draugo kaulais, nes jis gali purpsėti ir riaugėti.
www.bugis.lt
Dinozauras moka daug įvairių triukų, o nesulaukęs dėmesio gali pradėti sekioti iš paskos. Zoomer Dino yra draugiškas ir ištikimas, todėl to paties tikisi ir iš Jūsų. Akys keičia spalvą, atsižvelgiant į tai, kokios būsenos tuo metu yra Jūsų augintinis: linksmas, liūdnas, nusiminęs, piktas, laimingas ar pan. Dino itin supyksta, jei kas nors „užmina“ jam ant uodegos. Uodega – jautri jo kūno dalis, todėl jei ji užgaunama - pradeda siautėti.
www.bugis.lt

Pakraunamas per USB laidą (yra pakuotėje), todėl džiaugtis naujuoju draugu bus dar patogiau, 3 AAA tipo elementai reikalingi nuotolinio valdymo pulteliui (neįeina).

Rekomenduojamas amžius nuo 5 metų.

Kontaktai

Vardas
Irena
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas