ZEROWATER NERŪDIJANČIO PLIENO 11 STIKLINIŲ / 2.5L FILTRAS

ZEROWATER NERŪDIJANČIO PLIENO 11 STIKLINIŲ / 2.5L FILTRAS

60 €
ID: 7266706
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7
ZEROWATER NERŪDIJANČIO PLIENO 11 STIKLINIŲ / 2.5L FILTRAS

Skelbimo aprašas

„ZeroWater“ 11 stiklinių vandens filtro ąsotis pasižymi stilingu nerūdijančio plieno akcentu. Ąsotyje įdiegta prekės ženklo „Ready Pour“ technologija, leidžia naudoti filtruotą vandenį, o vanduo, kuris dar filtruojamas lieka rezervuare, t.y. pritaikytas įpilti vandenį, neišpilant vandens, kuris vis dar neišfiltruotas. Nerūdijančio plieno filtro indas naudoja patentuotą „ZeroWater“ filtravimo sistemą, kurioje derinamos PENKIOS modernios technologijos, veikiančios kartu, kad iš jūsų vandens būtų pašalintos praktiškai visos ištirpusios kietos medžiagos. Rezultatas yra nepriekaištingo skonio vanduo tiesiai iš čiaupo ir tai vienintelis filtras rinkoje, sertifikuotas NSF, sumažinantis švino kiekį.

Taip gaunamas puikaus skonio vanduo, kuriame nėra ištirpusių kietųjų medžiagų: mineralinių medžiagų, druskų, metalų, chemikalų ir kt.

Keturi papildomi vandens filtravimo etapai užtikrina, kad būtų pašalintos didesnės dalelės ir kiti teršalai, kad vanduo pasiektų „000“ rodmenis laboratorijos klasės vandens kokybės matuoklyje.

Matmenys (L x W x H): 28.5 x 14 x 27.5 cm

https://zerowater.lt/lt/zerowater-filtrai/zerowater-nerudijancio-plieno-11-stikliniu-26l-filtras

Kontaktai

Vardas
UAB DREMA
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai