Žemaitės g. 131.6 kv.m. patalpos nuoma

Žemaitės g. 131.6 kv.m. patalpos nuoma

1 184 €
ID: 7807804
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3
Žemaitės g. 131.6 kv.m. patalpos nuoma
Daugiau nuotraukų (5)

Apie

Gyvenvietė
Vilniaus m.
Plotas (kv.m.)
131.60

Skelbimo aprašas

Verslo centras Skraja Žemaitės g.– tai 12000 kv.m ploto nuomojamų biuro bei prekybinių patalpų kompleksas. Apie pusę ploto užima baldais ir interjero reikmenimis prekiaujančios kompanijos, likusi dalis išnuomota biurams. Iš viso čia dirba beveik šimtas verslo subjektų. Verslo centre Skraja, Žemaitės g. , nuomojami įvairių plotų biuro patalpos 40 - 1000 kv.m. Yra galimybė biurus išplanuoti pagal nuomininkų pageidavimus. Taip yra plati erdvė gamybai arba sandėlavimui.

Šiuo metu yra nuomojamos 131,60 kv.m biuro patalpos, 2 aukšte. Galimi išplanavimo pakeitimai. Nuomos kaina priklauso nuo sąlygų nuo 7,5 eur/kv.m - 9 eur/kv.m;

Biurams bei komercijai skirtos patalpos atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus, čia įrengtos modernios šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir apsaugos sistemos. Įrengtos 300 automobilių talpinančios stovėjimo aikštelės, vidinė aikštelė su automatiniais užkardais (2 val. nemokomos), į ją galima patekti iš Žemaitės arba Smolensko g.

Verslo centre yra kavinukė. Darbuotojai gali naudotis dušais, taip pat yra įrengta vieta dviračiams laikyti. Pagal pageidavimą galima išsinuomuoti vietą, ar vietas automobiliams statyti. Yra galimybė išsinuomuoti konferencijų salę.


Jeigu norite aptarti, susisiekime!
Austėja Čybaitė – Kučė, mob. tel.+ 370 609 65 031, el. p. austeja@apus.lt

Kontaktai

Vardas
Austėja
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai