Žavioji katytė Bielė ieško namų! (Sterilizuota, skiepyta)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Žavioji katytė Bielė ieško namų! (Sterilizuota, skiepyta)

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5996041

Skelbimo aprašas

Pristatome mūsų žavuolę burbuliukę Bielę! Spėjama, kad ji buvo tiesiog išmesta (o gal paklydusi), nes vieną dieną tiesiog „išdygo“ Molėtų plente prie prekybos centro.

Ten ją pamaitindavo neabejingos darbuotojos, o katytė niekur ir nesitraukdavo, vis ieškojo šilumos ir žmonių draugijos. Atėjo žiema, situacija nesikeitė, ir panašu, kad katytė taip ir būtų likusi žiemoti, o pavasariop dar ir pristatytų niekam nereikalingų kačiukų vadą. Teko spręsti situaciją ir Bielė atkeliavo į „Naminukų“ globą.

Nuostabaus charakterio, jauki, draugiška, rami, dievinanti glostymus, tiesiog tobula augintinė! Ir nepaisant savo taikaus, draugauti kviečiančio snukelio, pastebėjom, jog Bielė dar ir „prie bajerio“: atidarom narvo dureles, kad eitų padūkti su kambario chebra (katinėliais), bet Bielė neskuba palikt savo migio: trinasi palei duris, kaišioja letenas, neva kviečia katinus pas save į svečius. Aišku dažniausiai kažkuris pasiduoda tai pagundai aplankyti „gerąją tetulę“ ir šast pas ją narvan, o Bielė iš gerosios tetulės pavirsta kung fu panda ir visi svečiai Bielės buveinę palieka prilupti ir išvaryti (beje, ir kavalieriai taip pat). Taip kad Bielė nuoširdi draugystėje su žmonėmis, o kitos katės galėtų jai ir neegzistuot.

Ieškome šiai puikiai katytei šeimininkų! Jei galite jais tapti, skambinkite 8 648 30077 („Naminukai“, Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai