„Windows 10 Professional skaitmeninė licencija

„Windows 10 Professional skaitmeninė licencija

31,99 €
ID: 8041841
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
„Windows 10 Professional skaitmeninė licencija
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

„Windows 10 Professional, windows 10 pro, skaitmeninė licencija

„Windows 10 Professional - 31,99 €

https://pc2.lt/product/windows-10-professional-licenzija/

Greitas ir patogus prekių pristatymas elektroniniu paštu.
100% autentiškos licencijos.
Didmeniniai užsakymai (kreipkitės el. paštu: info@pc2.lt)

Įsigykite „Windows 10 Professional“ licencija už geriausią kainą iš „pc2.lt“. Užsisakykite dabar ir mes atsiųsime Jums „Windows 10 Professional“ licencijos aktyvavimo raktą tiesiogiai el. paštu.

Prekės aprašymas
Windows 10 Professional yra Microsoft operacinė sistema, skirta naudoti verslo ir privatiems vartotojams. Tai yra operacinė sistema, kuri yra patobulinta su daugeliu naujų funkcijų ir patobulinimų.

Šio produkto pagrindinės funkcijos yra:

Didelis našumas: Windows 10 Professional turi gerą veikimo greitį ir stabilią veikimą, kad galėtumėte veikti greičiau ir efektyviau.
Suderinamumas su senomis programomis: ši operacinė sistema yra suderinama su senesnėmis programomis, kurias galbūt jau naudojate, o tai leidžia jums patogiai atnaujinti savo operacinę sistemą, nes nereikia keisti jūsų programinės įrangos.

Saugumas: Windows 10 Professional turi geresnį saugumą ir patikimumą, kad būtų užtikrinta, jog jūsų duomenys ir informacija yra saugūs.
Integruotos funkcijos: šioje operacinėje sistemoje yra integruotos daugybė naudingų funkcijų, pavyzdžiui, pažangios priemonės pagalbos rankovėms, Microsoft Edge naršyklė, Cortana asistentas ir dar daugiau.
Didelis pritaikymas: Windows 10 Professional leidžia vartotojams prisitaikyti savo darbalaukio aplinką ir asmeninę patirtį pagal savo poreikius ir poreikius.

Ši operacinė sistema yra puikus pasirinkimas profesionalams ir verslui, kurie nori naudoti operacinę sistemą su daugiau funkcijų ir galimybių. Tai gali padidinti jūsų veiklos efektyvumą ir produktyvumą. Windows 10 Pro


www.pc2.lt - Licencijos ir programinė įranga
https://pc2.lt/product/windows-10-professional-licenzija/

Kontaktai

Vardas
PC2.LT
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai