Vriligy 60 - sprendimas ilgesniam lytiniam aktui !

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Vriligy 60 - sprendimas ilgesniam lytiniam aktui !

Sutartinė
ID: 7938476
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 10

Skelbimo aprašas

Vriligy 60 - gerai žinomas preparatas visame pasaulyje, užsitarnavęs savo vardą, dėl savybės gerokai prailginti lytinio akto laiką !!
Šis preparatas buvo sukurtas vyrams, kuriuos kamuoja priešlaikinis sėklos išsiveržimas (t.y. kai vyras negali kontroliuoti ejakuliacijos ir baigia lytinį aktą gerokai greičiau nei to norėtų) !

Vriligy 60 priklauso vaistų, vadinamų selektyviaisiais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI), grupei.
Vriligy 60 prailgina laiką nuo sueities iki sėklos išmetimo ir pagerina ejakuliacijos kontroliavimą. Tai gali padėti sumažinti nusivylimą ar nerimą dėl greitos ejakuliacijos.
Vriligy 60 skirtas priešlaikinei ejakuliacijai gydyti suaugusiems nuo 18 iki 64 metų amžiaus vyrams.
Priešlaikinė ejakuliacija yra, kai vyras išmeta sėklą po nedidelės seksualinės stimuliacijos ir anksčiau, nei vyras to nori. Tai gali sukelti problemų vyrui ir gali sukelti problemas lytiniuose santykiuose. Vriligy 60 padės išspręsti šias problemas !

Vriligy 60 yra labai efektyvus gydant ankstyvą (greitą) vyrų ejakuliaciją ir leidžia mėgautis ilgesniu seksu.
Preparatas veikia apie 12 valandų nuo suveikimo momento. Vriligy 60 veikia refleksą, kuris yra atsakingas už ejakuliaciją, ir sustabdo ankstyvą sėklos išsiveržimą.

Vriligy 60 reikia vartoti 60–90 minučių prieš lytinį aktą, užgeriant stikline vandens. Vartoti pradėti nuo pusės tabletės ir palaipsniui pereiti prie visos. Didžiausia paros dozė yra viena tabletė.

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą neutralioje pakuotėje paštomatais, autobusais, paštu.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai