Vriligy 60 - pamiršk greitukus !!

Vriligy 60 - pamiršk greitukus !!

Sutartinė
ID: 7907668
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 11
Vriligy 60 - pamiršk greitukus !!

Skelbimo aprašas

Vriligy 60 - Preparatas, kuris padės pamiršti greitukus vyrams bei įveikti priešlaikinės ejakuliacijos problemas. Vriligy 60 taip pat puikiai tinka ir vyrams, neturintiems priešlaikinės ejakuliacijos prblemų, tačiau norintiems dar ilgesnio lytinio akto nei įprastai !
Vriligy 60 - tai sprendimas ilgesniam sexui !!

Vriligy 60 sudėtyje yra 60 mg dapoksetino. Dapoksetinas priklauso vaistų, vadinamų selektyviaisiais serotonino reabsorbcijos inhibitoriais (SSRI), grupei.
Dapoksetinas veikia prailgindamas laiką nuo sueities iki sėklos išmetimo ir pagerindamas ejakuliacijos kontroliavimą. Tai gali padėti sumažinti nusivylimą ar nerimą dėl greitos ejakuliacijos.
Vriligy 60 yra labai efektyvus gydant ankstyvą (greitą) vyrų ejakuliaciją ir leis jums mėgautis ilgesniu lytiniu aktu.
Vriligy 60 poveikis trunka apie 12 valandų nuo suveikimo momento. Vriligy 60 veikia refleksą, kuris yra atsakingas už ejakuliaciją, ir sustabdo ankstyvą sėklos išsiveržimą.

Kaip vartoti? Vriligy 60 tabletę reikia išgerti 60–120 minučių iki lytinio akto pradžios, užgeriant stikline vandens. Didžiausia paros rekomenduojama dozė yra viena tabletė.

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą neutralioje pakuotėje paštomatais, autobusais, paštu. Taip pat pristatymas ir kitose šalyse.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai