VISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOS

VISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOSVISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOS

VISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOS

Sutartinė
ID: 7783336

Skelbimo aprašas

VISOS LOVOS – LIETUVIŠKOS, KOKYBIŠKOS IR STILINGOS

VISOS LOVOS yra vienetinės lovos, gaminamos tik pagal Jūsų užsakymą. Mes tikime, kad kiekvienuose iš Jūsų namuose turi stovėti būtent Jūsų svajonių lova! Tikime, kad itin plati audinių kolekcija leis sukurti lovą, neieškant kompromiso tarp estetikos ir praktiškumo! Lovos gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų bei kruopščiai testuotos norint užtikrinti pilnavertišką jūsų patogumą ir kokybišką miegą.

Lovos pritaikytos moderniam ir klasikiniam interjerui. Aukšti ir minkšti galvūgaliai įnešantys stilių į Jūsų miegamąjį. Lovos karkasas paminkštintas porolonu.

Patikima ir ilgaamžė konstrukcija. Visi tvirtinimo kampai, atramos pagamintos iš storo metalo. Lova neturi aukštų kojų, todėl net ir po ilgo laiko nereikia perveržti varžtų.

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Galima lovų užnešimo paslauga
Galima lovų surinkimo paslauga

Patogi ir erdvi patalynės dėžė, dugnas pasideda ant grindų, todėl nėra jokių svorio ribojimų.

Lovą galima užsisakyti su talpia patalynės dėže arba be jos. Patogus čiužinio pakėlimo mechanizmas iš lovos galo leis patogiai pasiekti visą dėžės turinį. Įmontuotas pakėlimo mechanizmas leis pakelti čiužinį kartu su tvirtu metaliniu rėmu ir įmontuotomis grotelėmis.

Galimybė rinktis iš daugiau nei 50 audinių kolekcijų.

Geras gyvenimas prasideda nuo gero miego!

Kiekvieną rytą atsibuskite vis laimingesni!
Pagaminta mūsų pačių – LIETUVOJE

VISOS LOVOS – MIEGAMOJO EKSPERTAI !

https://www.visoslovos.lt

https://www.visoslovos.lt/collections/lovos-pagal-individualu-uzsakyma

https://youtu.be/OH6uDLChfyo

Telefonas:
+37069263070

Kontaktai

Vardas
VISOS LOVOS
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai