Virtuvės baldai - nestandartiniu baldų gamyba

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Virtuvės baldai - nestandartiniu baldų gamyba

200 €
ID: 7869931
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 29

Skelbimo aprašas

Virtuvė – pati svarbiausia namų vieta, kurioje praleidžiame daugiausia laiko. Čia ne tik gaminame maistą, čia dažniausiai ir valgomasis, kur prie stalo susirenka šeima pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Virtuvė tai ir poilsio erdvė, kur smagu susėsti arbatos ar kavos puodeliui. Todėl labai svarbu, kad ji būtų funkcionali, patogi ir jauki.

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir pageidavimus, norus, svajones ir galimybes suprojektuosime ir pagaminsime Jums svajonių virtuvę, kuri atitiks ne tik tiesiogiai jai priskiriamas funkcijas, bet džiugins Jus ir Jūsų svečius.

Esate klasikos mylėtojas? o gal modernumo entuziastas? Kreipkitės į mus! Gaminame įvairių interjero stilių virtuvės komplektus.
Baldus gaminame iš dažytos medžio dulkių plokštės MDF , lenkiškos, austriškos, vokiškos laminuotos drožlių plokštės bei natūralios faneruotės. Naudojame aukščiausios klasės "Blum" furnitūrą.

Mūsų tikslas gaminti tik kokybišką produktą, sekame visas naujoves susijusias su virtuvės baldų gamyba, todėl tikime, kad Jūsų nenuvilsime. Kreipkitės ir tikrai rasime tokį virtuvės baldų sprendimą, kuris Jus džiugins ne vienerius metus.

SUSISIEKITE: (8-656) 95147 arba [email protected]
Dirbame visoje Lietuvoje.
Taip pat aplankykite mūsų puslapį: www.deiviobaldai.lt

#virtuvesbaldai #klasikinevirtuve #modernivirtuve #svajoniuvirtuve #virtuvesbaldaisusala #interjeras #baldai #virtuve #balduprojektavimas #baldugamyba #virtuvesbaldugamyba #vizualizacijos #dizaineriokonsultacijos

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai