Virtualios realybės akiniai 3D VR

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Virtualios realybės akiniai 3D VR

34,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5873059

Skelbimo aprašas

Parduodu aukštos kokybės virtualios realybės akinius 3D VR. Šių akinių išskirtinumas tas, kad sumontuota kokybiška optika ir reguliuojasi lęšių padėtys į šonus, į priekį/atgal. Tokiu būdu susireguliuosite kokybišką vaizdą pagal savo akis ir turimą telefoną.

Nežinote kas yra virtualios realybės akiniai?

Šie akiniai naudojami kartu su išmaniaisiais telefonai Android ir IOS sistemomis. Tereikia turėti telefoną su kokybišku ekranu, kurio ekrano dydis prasideda nuo 4" iki 5,7" colio.

Veikimo principas:

Telefonas įsistato į šalmo priekį po dangteliu, kad taptų ekranu, o specialūs lešiai (optika), išdėstyta šalme taip, kad telefono ekraną paverčia įspūdingu dydžiu, bei atvaizduoja 3D/2D formatu. Efektas net nesilygina su gaunamu 3D žiūrint per TV, tai visai kitas pojūtis.

DEMO: https://www.youtube.com/watch?v=RQ4gp-_XHvk

Pramogos:

Specialias programėlės įsirašote iš Google PLAY ar Appstore ir pasineriate į virtualų pasaulį. Jausmas tarytum esate toje erdvėje. Ekrano dydis tampa labai didelis ir nenusakomas. PVZ: važiuojate linksmaisiais kalneliais (norisi net įsikibti kažkur, nes pojūtis realistiškas), vartotės karuselėse, šokate nuo dangoraižio, vaikštote po įvairų 3D pasaulį (miškai, apleisti namai, dinozaurai ir daug daug visokių pramogų). Kas įdomiausia, jūs sukiojate galvą ir vaizdas sukasi su jumis, viską matote aplinkui, šone, užnugaryje. O kur dar begalę tam pritaikytų Android ir IOS 3D žaidimų bei kitų atrakcijų. Komplektuojamas pultelis, kurio pagalba valdysite tam tikrus žaidimus ar programas.

Filmai - Nuotraukos:

Be visa to, telefoną su akinių pagalba paverčiate įspūdingo dydžio kino teatru. Galite įsirašyti 3D ar įprastus filmus ir mėgaujatės visa tai žiūrėdami labai dideliame ekrane, kaip kino teatre. Įspūdžiai tikrai geri. Įsirašo speciali programėlė, kuri imituoja kino teatro salę (galite dairytis, vaizdas sukasi kartu ten kur pasukate galvą, o priešais jus didžiulis ekranas). Pojūtis tikrai geras, jaučiatės kaip kitoje erdvėje. Garsas gali būti per ausines arba iš telefono.

Kompiuteriniai žaidimai:

Jei esate PC žaidėjas ir įgudęs kompiuterio naudotojas, galima susikonfigūruoti taip, kad žaistumėte PC žaidimus 3D režime transliuojant į telefoną ir naudojant šiuos akinius per spec. programą. Programas duosime kartu ir padėsime sukonfigūruoti.

Apmokysime kaip naudotis. Tai labai paprasta!

KOMPLEKTACIJA:

1) Virtualios realybės akiniai.
2) Bluetooth valdymo pultelis.
3) Rekomenduojamų programėlių sąrašas su apmokymu, kad pilnai naudotis.

Miestas: VILNIUS
Siuntimas į kitus LT miestus +5EUR.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.