Vilniaus m. sav. Naujamiestis 112.0m2

Vilniaus m. sav. Naujamiestis 112.0m2

249 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7288858
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1
Vilniaus m. sav. Naujamiestis 112.0m2
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gatvė
J. Jasinskio g.
Plotas (kv.m.)
112.00

Skelbimo aprašas

*** Vilniaus centre parduodamos administracinės patalpos.
Patalpos yra Rotundo/ Jasinkio gatvių kampe.
Patalpų adresas - Jasinskio gatvė 7.
Įvažiavimas ir įėjimas iš Rotundo gatvės. Kiemas su užrakinamais vartais. Kieme patalpoms skirtos 2 parkavimo vietos.
Visa Rotundo gatvė užpildyta komerciniais ir administraciniais objektais, todėl galima drąsiai teigti, kad čia yra gera Klientų traukos vieta. Besiribojančios gatvės - tiek Jasinskio, tiek Gedimino - ypatingai komerciškai patrauklios, todėl tokios patalpos idealiai tiktų mažajam biurui ir gyvenimui kartu. Patalpos net pavadintos "Mažoji Olandija", nes tokius modelous taiko olandai dsavo smulkiajam verslui.

***Patalpos yra cokoliniame aukšte, tačiau labai jaukios. Cokolines patalpas reikia labai mažai šildyti, todėl pigios šildymo išlaidos. Dabar patalpos pašildomos židinio pagalba. Taip pat yra išvedžiotas grindinys šildymas, tik nepajungtas.
Patalpose suplanuotos šešios atskiros erdvės, naudotos stiklo konstrukcijos, dėka ko, patalpos tarsi peršviečiamos, gera akių komunikacija viduje.

***Patalpose yra visi san.mazgai. Į patalpas atskiras įėjimas, nepriklausomas nuo bendros laiptinės. Patalpose yra sandėliukas.

***Kadangi šiuo metu patalpos naudojamos kaip butas ir kaip mini verslo oazė, todėl pateikiu Jūsų pilnam įsivaizdavimui 2 planus. Vienas planas - esama patalpų eksplikacija ir kitas - galima administracinių patalpų eksplikacija.

Maloniai lauksime "Mažosios Olandijos" apžiūroje.
Skambinti: +37069843614

Kontaktai

Vardas
Linda Razgaitienė
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas