Vilniaus m. sav. Karoliniškės 86.61m2

Vilniaus m. sav. Karoliniškės 86.61m2

105 353 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6213050
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 23
Vilniaus m. sav. Karoliniškės 86.61m2
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Karoliniškės
Gatvė
Loretos Asanavičiūtės g.
Plotas (kv.m.)
86.61

Skelbimo aprašas

Naujos statybos, mūrinio namo pirmame aukšte, lengvai pastebimoje ir atrandamoje vietoje, itin patrauklioje ir strategiškai puikioje miesto vietoje, parduodamos patrauklios biuro, komercinės, medicininės ir prekybai tinkančios patalpos.
Patalpos - Vilniuje, Karoliniškių mikrorajone,naujos ir kokybiškos statybos mūrinio namo pirmame aukšte su dideliais - vitrininiais langais. Parduodamos patalpos patrauklios ir savo strategine padėtimi, jas lengvai pastebės ir ras visi miesto gyventojai ir svečiai.
Prie jų lengva atvažiuoti miesto-viešuoju bei asmeniniu transportu. Jas lengvai ir greitai pasieks tiek miesto gyventojas, tiek ir svečias bet kuriuo paros metu - gatvių ir aplinkelio požiūrių pastatas dėkingoje miesto vietoje.
Patalpos vientisos, tad galimas praktiškas ir patogus jų išplanavimas.
STATINIO STATYBA – pats pastatas mūrinis namas - 4-ių aukštų.
DALINĖ APDAILA - Parduodamos patalpos yra itin kokybiškos statybos su gerai atlikta dalinės apdailos įranga - įrengtomis ŠARVO tipas lauko durimis, įrengtais langais ir išvestais elektros bei vandentiekio/kanalizacijos įvadais (sienos glaistytos, grindys išlygintos, langai ir lauko durys sustatyti, elektros ir vandens/kanalizacijos įvadai išvedžioti).
Šildymas – turint omenyje reguliuojamą šildymo sistemą – jis kolektorių reguliuojamas, bei itin kokybišką statybą - butų ir patalpų šildymas itin ekonomiškas.
KOMERCINĖS PATALPOS – erdvios patalpos su įrengtais vonios – vandens/kanalizacijos bei elektros įvadais. Patalpos erdvinės - tad galimas norimas, patogus ir praktiškas jų išplanavimas.
PASTATO VIETA – statinių komplaksas yra Miesto Karoliniškių mikrorajone, netoli prekybos centrų bei troleibusų žiedo.
STRATEGINĖ STATINIO VIETA – komplekso vieta itin patogi strateginiu atžvilgiu. Šalia prekybos centrai, vaikų darželiai, mokyklos, turgus, poliklinika, vaistinės, sporto kompleksai, klubai ir parkai. Šalia įvairios krypties viešojo transporto stotelės.
Patalpos gali būti nuo 53 iki 92 kv/m.

PASTABA: Pirkėjų patogumui – šiuo metu perkant patalpas, mes linkę derėtis. Galimos ženklios nuolaidos!!!

Kontaktai

Vardas
Sigitas Giedraitis
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas