Vilitrá 20 erekcijai !

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Vilitrá 20 erekcijai !

Sutartinė
ID: 7772521
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 45

Skelbimo aprašas

Vilitrá 20 priklauso vaistų, vartojamų erekcijos sutrikimams, t. y. negalėjimui pasiekti ar išlaikyti erekciją (erekcijos disfunkcijai), gydyti, grupei. Vilitrá 20 taip pat naudojama siekiant sustiprinti erekciją, išlaikyti erekciją standžią ilgesnį laiką, prailginti lytinį aktą.

Mažiausiai vienam vyrui iš dešimties būna sunku sukelti ar išlaikyti erekciją. To priežastys gali būti fizinės ar psichologinės, tačiau dažniausiai jų abiejų derinys. Neatsižvelgiant į priežastį, dėl raumenų ir kraujagyslių pokyčių į varpą nepriplūsta tiek kraujo, kad ji sustandėtų ir išliktų standi.

Vilitrá 20 veikia tuomet, kai vyras yra seksualiai stimuliuojamas. Vilitrá 20 silpnina natūralių cheminių organizmo medžiagų, slopinančių erekciją, poveikį. Vilitrá 20 padeda ilgai išlaikyti erekciją, todėl galima tinkamai atlikti lytinį aktą.

Vilitrá 20 veiklioji medžiaga yra 20mg vardenafil. Vardenafil priklauso vaistų, vadinamų 5-ojo tipo fosfodiesterazės inhibitoriais, grupei. Jie vartojami suaugusių vyrų erekcijos sutrikimams gydyti. Vardenafil veikia atpalaiduodamas varpoje esančias kraujagysles ir padidindamas kraujo pritekėjimą varpos srityje.

Vardenafil dozės buna 5mg, 10mg, 20mg. Maksimali paros norma 20mg.

Vilitrá 20 galima vartoti su daugeliu vaistų, bet kai kurie kartu vartojami preparatai gali sukelti sutrikimų, ypač tie, kurie išvardyti toliau:
Nitratai, t.y. vaistai nuo krūtinės anginos, ar azoto oksido donorai, pvz., amilo nitritas.
Vaistai nuo širdies aritmijos, pvz., chinidinas, prokainamidas, amiodaronas ar sotalolis.
Ritonaviras ar indinaviras – vaistai nuo ŽIV ligos. Jeigu Jūs šiais vaistais gydotės.
Ketokonazolas ar itrakonazolas – priešgrybeliniai preparatai.
Eritromicinas ar klaritromicinas – antibiotikai makrolidai.
Alfa adrenoblokatoriai – vaistai nuo didelio kraujospūdžio ligos ir prostatos išvešėjimo (gerybinės prostatos hiperplazijos).

Vilitrá 20 vartojimas su maistu ir gėrimais:

Vilitrá 20 galite vartoti nevalgę arba valgio metu, tačiau po sunkaus ar labai riebaus maisto preparato geriau negerti, kadangi jis gali pradėti veikti vėliau.
Vartodami Vilitrá 20, negerkite greipfrutų sulčių. Jos gali sutrikdyti įprastinį vaisto poveikį.

Vartojimas:
Išgerkite likus maždaug 60 min. ar šiek tiek daugiau iki lytinio akto.
Tabletę nurykite užgerdami stikline vandens.
Daugiau kaip kartą per parą Vilitrá 20 gerti negalima.
Jeigu manote, kad Vilitrá 20 veikia per stipriai ar per silpnai, galite gerti kitokią dozę, atsižvelgdamas į tai, kaip vaistas Jus veikia.

Pristatymas į bet kurį Lietuvos miestą neutralioje pakuotėje paštomatais, autobusais, paštu. Galimybė pristatyti ES šalyse.
Su mumis galite susisiekti telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, SMS, „Viber“, „WhatsApp“. Taip pat El. Paštu sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai