Victoria's Secret lūpų blizgesiai tik PerkiSau.lt

Victoria's Secret lūpų blizgesiai tik PerkiSau.lt

8 €
ID: 5932183
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 62
Victoria's Secret  lūpų blizgesiai tik PerkiSau.lt
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Atsuk dabar man savo veidą, aš noriu jausti ir regėt tave – ant tavo lūpų jausmas nusileido, sušvito spindinčia liepsna... Norėtumėte, jog šie žodžiai būtų adresuoti Jums? Dabar jie gali būti skirti kiekvienai moteriai ir merginai! Ir tai iš tiesų labai paprasta! Spindintys, lengvai padengiantys, greitai įsigeriantys, patogūs naudoti lūpų blizgiai suteiks subtilaus moteriškumo jausmą ir privers jumis žavėtis.
Šie lūpų blizgesiai pradžiugins ne tik tas, kurios mėgsta išlaikyti nepriekaištingą makiažą visur ir visada. Jie – puikiausi pagalbininkai ir toms, kurios dažytis neturi laiko ar paprasčiausiai vertina natūralumą. Tai greitas ir paprastas būdas vien savo lūpas padaryti pagrindiniu akcentu – ryškiu, sodriu, nuostabiai žvilgančiu. Neužtruksite ilgai, o rezultatas džiugins ir bus tikrai nesunkiai pastebimas. O gal norite savo lūpoms ne tik grožio ir žėrinčio spindesio? Tuomet tikrai nenusivilsite išbandžiusios aromatizuotus blizgius – visiškai harmonijai, užburiančiai netikėtu kvapu. Nenuvils ir asortimentas – galite išsirinkti norimos spalvos, mėgstamo kvapo lūpų blizgesius, kurie tiks bet kokiomis progomis – spindėsite, žėrėsite gražiausiomis spalvomis. Šios kosmetikos priemonės tiesiog leis suprasti, kad savo grožiu rūpintis lengva, tam nereikia daug pastangų.
Atėjo laikas išbandyti ir pasipuošti šiuo lūpų blizgesiu. Ir patikėti savimi. Dabar viskam užteks drąsos: kažką pakviesti šokiui, nueiti į pasimatymą, ištarti lemtingus žodžius. Ir, žinoma, nuoširdžiai priimti tik Jums skirtus komplimentus!

Daugiau prekių su kainomis rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/lupu-blizgesiai

Kontaktai

Vardas
PerkiSau.lt
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai