Victoria's Secret kūno šveitikliai tik www.PerkiSau.lt svetainėje

Victoria's Secret kūno šveitikliai tik www.PerkiSau.lt svetainėje

11,8 €
ID: 5932188
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 19
Victoria's Secret kūno šveitikliai tik www.PerkiSau.lt svetainėje
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

Įsivaizduokime štai tokią situaciją. Iš moters spintos vieną dieną dingsta gražiausi jos rūbai, prabangiausi aukštakulniai, ji neberanda savo mėgstamų aksesuarų, žodžiu, nebelieka nieko, kuo anksčiau puošdavosi. Ką tokiu atveju ji pasakytų? Atsakymas netrukus bus. O dabar trumpai apie tai, kas nedingsta taip lengvai, ko niekas neišneš ir nepavogs – apie sveiką ir gražų kūną. Tokį kūną galima turėti nuolat jį prižiūrint – kūno šveitikliai tikrai pagelbės ir padės.
Jie šiurkščią odą atgaivina, suteikdami švelnumo, ją šveičia ir išvalo, leisdami pajusti jos švarą. Yra seniai žinoma, kad tai, kas natūraliai gražu, pirmiausia, turi būti visiškai sveika. Ši taisyklė be išlygų galioja kalbant ir apie kūno odą. Žinoma, ją galima trumpam paslėpti rūbais, užmaskuoti kosmetikos priemonėmis, tačiau po visų maskuočių pašalinimo bus aiškiai matyti – odai reikia pagalbos, rūpinimosi, jai reikia priežiūros. Tačiau ši problema bus lengvai pašalinta, jei kūno šveitiklius naudosime reguliariai, tepsime juos ant drėgnos odos, įtrinsime į daugiausia rūpesčių keliančias vietas. Ilgainiui oda pasidarys glotni, taps minkštesnė, ji bus švariai išvalyta ir, žinoma, taps sveika! Tik dabar, kai kūno oda švari ir sveika, galima rūpintis tolimesėmis jos gražinimo procedūromis – daugybe malonių smulkmenų. Tačiau pradžioje visų procedūrų nepakeičiami pagalbininkai yra būtent kokybiški kūno šveitikliai ir reguliarus jų naudojimas.
O dabar žadėtas atsakymas į anksčiau užduotą klausimą. Ką gi atsakytų moteris, staiga supratusi, jog nebeturi kuo apsirengti ir pasipuošti? Nieko. Nenustebtų ir nepasakytų nieko. Nes graži moteris žino – ji turi nuostabų kūną, odą, ir tai pati gražiausia apranga.

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/kuno-sveitikliai

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai