Victoria's Secret chalatai tik www.PerkiSau.lt

Victoria's Secret chalatai tik www.PerkiSau.lt

72 €
ID: 5932213
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 280
Victoria's Secret chalatai tik www.PerkiSau.lt
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Ne vien tik raudona spalva yra romantiška. Ir ne vien tik blizgančios ilgos suknelės mus puošia ir daro patraukliomis. Šįkart mylimų namų tyla, jaukumu, paprastu žavesiu apgaubkime save, vilkėdamos stilingus, lengvus ir šildančius chalatus.
Tokį, madingą ir mielą, jį bus malonu vilkėti visada – įsisupti ir po dienos darbų, ir tik neseniai nubudus. Šie moteriški chalatai – tai elegancijos ant jūsų kūno atspindys, kurį sukuria švelniai šiltos spalvos, šiuolaikinis dizainas, raštų derėjimas ir puikiai tinkantis ilgis. Žinoma, galėsite rinktis iš keletos spalvų, pagal norimą dydį – kad kiekviena jaustųsi patogiai ir gerai. Tokia apranga pravers ir tada, kai teks netikėtai atidaryti duris, nubėgti pasiimti spaudos iš pašto dėžutės ar einant laistyti gėlių į balkoną – nebeteks galvoti, ar atrodote gerai, nes žinosite: nepriekaištingai. Jaukus švelnumas atpalaiduos, suteiks galimybę nevaržomai judėti, leis pamiršti rūpesčius, tačiau šiuo chalatu vilkėdama jokiu būdu nepamiršite savo moteriškumo. Populiariu logotipu papuoštas, mielas ir šiltas, jis tikrai taps mėgiamu jūsų naminiu rūbeliu, o aukšta šio gaminio kokybė leis vilkėti jį ilgą laiką ir džiaugtis suteiktu komforto jausmu.
Ir tik neskubėkite sakyti, jog nėra jokio skirtumo, kaip jaučiamės ir ką apsirengiame, kai esame namie. Net jei kol kas nėra, kas mus stebėtų esančias namuose, nenusiminkime! Tūkstančiams gęstančių vakarų, lauktiems rytmečiams atrodykime gražios!

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-drabuziai/chalatai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai