Victoria'a Secret Kūno purškikliai ir dulksna tik www.PerkiSau.lt svetainėje

Victoria'a Secret Kūno purškikliai ir dulksna tik www.PerkiSau.lt svetainėje

7,25 €
ID: 5932185
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 55
Victoria'a Secret Kūno purškikliai ir dulksna tik www.PerkiSau.lt svetainėje
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Tai yra milijonas mažyčių smulkmenų, bet visos kartu sudaro visumą. Štai kas yra tikrasis grožis. Todėl verta rūpintis savimi: ne tik ką šiandien rengsimės ar kokią šukuoseną kursim, kokius aukštakulnius ausimės. Labai svarbu, kaip jaučiasi mūsų kūnas. Jei juo rūpinsimės atsakingai, jis mus apdovanos puikia savijauta bei energija visai dienai. Todėl pasirūpinkime juo su kūno purškikliais bei kūno dulksna.
Šios kūno priežiūros priemonės yra pritaikytos naudoti kiekvieną dieną. Tiek kūno purškiklis, tiek kūno dulksna apgaubia kūną aromato, drėgmės, švelnumo skraiste, kuri lepina ir suteikia daugybę malonių pojūčių. Ir tikrai pajausite, jog tokia kūno kosmetika nebėra smulkmena, o turbūt viena svarbiausių ne tik moteriško grožio, bet ir geros savijautos priežastis. Kūno purškiklių ir kūno dulksnos buteliukuose slepiasi reikalingiausios jūsų kūno odai skirtos dovanos – gaivos ir švaros pojūtis, intensyvus drėkinimas, aromatingas dvelksmas. Ne ne ne, tai dar ne viskas, ką gali pasiūlyti šios kosmetikos priemonės. Dar nepaminėta liko ir stilingo dizaino išvaizda, ir odai suteiktas minkštumo pojūtis, ir sveikas spindesys. Jei viso šio gėrio per daug, tuomet pasidalinkite šiais malonumais! Tai gali būti puiki dovana draugei, mamai, bendradarbei – tuo iš tiesų verta dalintis.
Ir tikrai gali būti, kad kažkas skubėdamas pamirš jūsų vardą ar neprisimins, kur buvo jus sutikę. Bus pametę jūsų duotą telefono numerį. Bet kas žino – gal kažkas prisimins švytintį jūsų odos grožį ir aromatą. Priminkite apie save.

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/kuno-purskikliai-ir-dulksna

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai