Vetoil - aukščiausios kokybės alyva, tepalai, filtrai, autochemija

Vetoil - aukščiausios kokybės alyva, tepalai, filtrai, autochemija

Sutartinė
ID: 5074872
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 280
Vetoil - aukščiausios kokybės alyva, tepalai, filtrai, autochemija
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

UAB „VETOIL“ prekiauja ir Jums siūlo įsigyti aukščiausios kokybės produktų: alyvos, tepimo priemonių, įvairių filtrų bei autochemijos.
Mūsų tikslas – kiekvienam klientui pasiūlyti geriausią sprendimą, taupantį jo laiką bei pinigus, ir tiekti tik daugelyje pasaulio šalių žinomus, išbandytus bei patikimus produktus, tokius kaip: GULF alyva ir tepalai, FLEETGUARD filtrai bei BARDAHL autochemija. Šiuos produktus gaminančios kompanijos yra savo srities rinkos lyderės, turinčios ne vieno dešimtmečio ar net šimtmečio (kaip GULF alyva) patirtį, ir kurių produkcija prekiaujama net šimtuose pasaulio šalių.
Galima pasigirti puikia šių gamintojų produkcijos naudojimo patirtimi ir Lietuvoje – jau eilę metų UAB „ADAMPOLIS“ GULF alyvą naudoja naujos MAN technikos tepimui; šios ir kitos technikos aptarnavimui naudojami FLEETGUARD filtrai, o priežiūrai – BARDAHL autochemija.
Taip pat esame MANNOL tepimo priemonių atstovai.
Galime pasiūlyti ir puikiai visame pasaulyje žinomų MOBIL tepimo priemonių.

Nuo 2013 m. UAB "VETOIL" pradėjo teikti pavojingų atliekų surinkimo paslaugas. Norime Jums padėti sutaupyti Jūsų laiką bei kaštus ne tik renkantis visas patikimas tepimo, filtravimo bei autochemijos priemones iš vieno tiekėjo, tačiau taip pat siūlome Jums ir patogų naudotos alyvos, filtrų atliekų, naudotų amortizatorių, akumuliatorių bei kitų pavojingų atliekų surinkimą. ECO S – tai UAB „VETOIL“ prekinis ženklas, pristatantis sisteminius aplinkosauginius sprendimus ir aptarnavimą įmonėms bei ūkininkams – aplinkosaugines konsultacijas, apskaitą ir atliekų tvarkymo paslaugas.

Pavojingų atliekų tvarkymo licencijos Nr. 000747.
Daugiau informacijos galite rasti www.vetoil.lt

UAB Vetoil
Ateities pl. 45
Kaunas LT-52119

Telefonas: +370 37309809
Faksas: +370 37309808
e-paštas: info@vetoil.lt

Kontaktai

Vardas
Vetoil
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai