Vejos irengimas. Vejos pjovimas .......TVOROS...

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Vejos irengimas. Vejos pjovimas .......TVOROS...

10 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6058216

Skelbimo aprašas

Vejos priežiūra

1.Vejos pjovimas 4Eurai/aras nemažiau 10a, jei mažiau tai visas pjovimas meprilausomai nuo ploto 30e (taip pat su trimeriu apeinam patvorius ar kitas kliūtis vejoje esančias kliūtis) su mūsų mašinėle. Veja pjaunama 4 kartus i menesi,visą pjovimo sezoną, pjovimo sezono ilgis priklauso nuo orų. Pavienių pjovimų nedarome.


2.vejos tręšimas su parstomomis trąšomis 10e/aras trąšos parenkamos pagal metų laiką. Pavasarį ir vasarą tręšiame su daugiau azoto turinčiomois trąšomis(suteikia gražia ryškią žalią spalvą ir duoda augimą) o rudenį su daugiau kalio turinčiomis trąšomos(stiprina šaknų sistemą kad geriau peržiemotų)


3.Purškimas 10e/a nuo plačialapių bei kompleksinis purškimas su rundap preparatu:


4.Skarifikavimas 10e/a skarifikavimą patartina atlikti kiekvienais metais bent po vieną karta. Tai yra procesas kai su specialia mašinėle sušiaušiama veje, katru isišuoja seni suvyrę ir nugęltę prie žemės prilipę vejos daigai. Ir tuo pačiu supjaustomas žemės paviršius, tai pagerina deguonies bei trešiamų trašų pasisavinimą i vejos šaknis.


Vejos želdinimas

a.Vejos želdinimas 3,5-4eurai/kvadratinis metras. I kainą įeina viršutinio augalinio grunto skleidimas ir išlyginimas. Į kainą neiskaičiuota papildomo augalinio grunto vežimas ir jo kaina(jeigu yra poreikis) jis kainuoja papildomai. Taip pat į kainą neįeina sklypo planiravimas( tai yra kalnų lyginimai duobių uzkasimai ir aukštumų bei žemumų formavimai). Sklypo planiravimas su bobcat maždaug 30e/h

Tvoros


a.Medinės tvoros tiesinis metras maždaug 80etiesinis metras.(Čia tik orentacinė kaina) Į kainą įskaičiuota medžiados ir darbas. Kaina gali kisti priklausomai nuo pageidaujamos medienos.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai