VEIDO ODOS VALYMAS GLIKOLIO RŪGŠTIMI

VEIDO ODOS VALYMAS GLIKOLIO RŪGŠTIMI

25 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6737651
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9
VEIDO ODOS VALYMAS GLIKOLIO RŪGŠTIMI
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

REGISTRACIJA TEL:867442261, KAUNAS, ŠILAINIAI.

Rūgštinio pilingo pagalba naikinamos ne tik po saulės vonių atsiradusios pigmentinės dėmės, bet tuo pačiu mažinamos negilios raukšlelės ir randai, taip pat gydomi spuogai po aknės, operacijų ir traumų. Ši procedūra atliekama veido odos senėjimo profilaktikai, stangrinimui, išsiplėtusių porų normalizavimui.
Tikriausiai nežinančiam tai asocijuojasi su odos graužimu. Tačiau galiu patikinti, kad tai visiškai saugi priemonė pagražinti veido, kaklo, dekoltė odą. Tai yra kosmetinė procedūra, kurios tikslas paskatinti Jūsų odos viršutinio sluoksnio atsinaujinimą, veikiant pažeistą ir aplinkinę odą. Priklausomai nuo siekiamo rezultato ir odos pažeidimo, gali būti atsluoksniuojamas ir viršutinis ir gilesni odos sluoksniai (tepant kelis rūgšties tirpalo sluoksnius iš eilės ar ilginant jų laikymo ant odos paviršiaus trukmę).
Po rūgštinio pilingo procedūros pastebimai sumažėja odos pigmentacija, įdubę randeliai, smulkios raukšlės, palengvėja paprastųjų spuogų (aknės) ar veido rožinės simptomai.
Rekomenduojama atlikti nuo 1 iki 4 rūgštinio pilingo procedūrų kas dešimt dienų. Gydymas pritaikomas individualiai pagal kliento odos būklę.

Kontaktai

Vardas
Kaunas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas