Vaistins kambarinis augalas Auksinis ūsas

Vaistins kambarinis augalas Auksinis ūsas

4,99 €
ID: 7696282
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 43
Vaistins kambarinis  augalas Auksinis ūsas

Skelbimo aprašas

Parduodu vaistinį kambarinį augalą Auksinis ūsas
Reguliariai vartojant auksinio ūso antpilą, išsivalo virškinamasis traktas, nebevargina rėmuo, normalėja tuštinimasis, valosi organizmas, šalinami teršalai, smulkūs akmenys ir smėlis iš inkstų, traukiasi inkstų bei šlapimtakių akmenligė. Išsivalius organizmui, žmogus tampa aktyvesnis ir darbingesnis, daugeliui pagerėja regėjimas ir sumažėja kraujospūdis.
Darome aliejų
Pasigaminti auksinio ūso aliejaus tepalą arba antpilą nesunku.
Iš šviežių lapų ir stiebų išspaudžiamos sultys. Likusi žaliava sudžiovinama, susmulkinama ir užpilama alyvų aliejumi. Laikoma kambaryje apie 3 savaites. Paskui perkošiama ir laikoma stikliniame inde, tamsiai ir vėsiai.
Aliejumi gydomos įvairios odos ligos, tepami skaudantys sąnariai.

Gaminame tepalą
Susmulkintus auksinio ūso ūglius užpilame aliejumi ir laikome 400C orkaitėje 8 valandas. Tada masę perkošiame ir laikome tamsioje bei vėsioje vietoje. Šiuo tepalu gydomi sumušimai, nušalimai, nudegimai, žaizdos ir odos bei sąnarių ligos.
Spiritinis antpilas
Jam reikia devynis narelius turinčio augalo ūso ūglio. Jis dvi savaites laikomas šaldytuve, tada susmulkinamas ir užpilamas puse litro degtinės. Laikomas dvi savaites tamsoje. Kai antpilas nusidažo tamsiai alyvine spalva, perkošiamas ir laikomas vėsiai tamsiame stikliniame inde.
Nedidelį šaukštelį spiritinio antpilo V.Mačeikienė geria tris kartus per dieną, pusvalandį prieš valgį. Esą toks užpilas valo organizmą, gydo viršutinių kvėpavimo takų ligas, astmą ir net tuberkuliozę.
Vandeninis antpilas
Jis gaminamas tik iš didelių, ne trumpesnių kaip 20 cm lapų. Tokie lapai dedami į stiklinį ar keraminį indą, užpilami litru verdančio vandens ir palaikomi parą. Tada skystis perkošiamas ir laikomas vėsiai tamsiame stikliniame inde. Tokiu antpilu gydomos kepenų ir virškinamojo trakto ligos, valomas organizmas, jis geriamas profilaktiškai.

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai