VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS STOVYKLA PRIE JŪROS! 2016

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS STOVYKLA PRIE JŪROS! 2016

150 €
ID: 5633480

Skelbimo aprašas

Pamainos prie jūros (Šventoji):
06.27-07.02 (6d.) ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: PIRATŲ LOBIAI
07.02-07.09 (8d.) ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIŲ DŽIUNGLĖS
07.24-07.31 (8d.) ŽAIDIMŲ GALAKTIKA: NUOTYKIAI PRIE JŪROS
06.27-07.09 (13d.) ŽAIDIMŲ GALAKTIKA PRIE JŪROS

Net 4 smagios stovyklos prie jūros! Šauni, jauki, graži, draugiška ir linksma stovykla laukia stovyklautojų! 6-13 dienų trukmės stovyklos skirtos 7-13 m. amžiaus vaikams ir jaunuoliams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: sportas ir kitos pramogos, nauji draugai, linksmi nuotykiai ir šėlionės, azartiškos rungtynės ir adrenalino kupini žaidimai, lydintys dalyvius visą stovyklos laiką. Varžysimės linksmose vakaro programose, dalį komandinių aksesuarų gaminsimės patys, studijuosime žemėlapius, ieškosime lobių, susipažinsime su naujais draugais, turėsime galimybę pasijusti tikrais gamtos vaikais, demonstruosime savo sumanumą ir originalumą bei kūrybiškumą.

Jau 8 metus paeiliui organizuojame vaikų ir jaunimo mėgstamas tematines, aktyvaus poilsio ir sportines vasaros stovyklas Lietuvoje. Stovyklos vadovai bendrauja lietuvių, rusų, lenkų ir anglų kalbomis, todėl sulaukiame stovyklautojų ne tik iš Lietuvos ir kaimyninių valstybių, bet ir Skandinavijos šalių, net iš egzotiškų ir tolimų Australijos ir Naujosios Zelandijos! Čia kiekvienas dalyvis jaučia nuoširdų dėmesį ir rūpestingumą, atranda daug naujų draugų, tad nemažai stovyklautojų atvyksta pas mus jau treti, ketvirti ir net penkti metai paeiliui!

APGYVENDINIMAS: Šventoji – pajūrio ramybės uostas, kurį poilsiautojai mėgsta dėl kiekvieną sezoną nekintančios aplinkos, dėl švaresnės jūros ir pajūrio bei svarbiausia – ramybės, nedrumsčiamos kurortinio triukšmo. Stovyklautojai apgyvendinami 4-5 vietų poilsio kambariuose su dušais/tualetais.

Daugiau skaitykite: http://www.varlinukas.lt/index.php/laisvalaikis
Užsakymai: 8-615-70860 arba varlinukas@gmail.com

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai