vaikinas padarytu vyrui oralini

vaikinas padarytu vyrui oralini

Sutartinė
ID: 7981042
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 731
vaikinas padarytu vyrui oralini

Apie

Amžius
28
Tikslas
Kita
Ūgis
176-180

Skelbimo aprašas

gal kuris vyras dabar norėtu duoti savo daikčiuką man i burna, kad padarytu vaikinas oralini iki galo. Butu gerai, kad atsirastu toks kur pastoviai duotu savo daikčiuką ir imčiau pastoviai i burna su baigimu burnoje. Ir daryčiau tiktais oralini ir jokie analiniai ir kitokie iškrypimai nedomina ir nedomins ir nesiūlom!!! . Abipusis nedomina! Slaptai susitinkam padarau tik oralini daugiau nieką ir skirstumės. Aš esu iš Ukmergės ir ieškau irgi is Ukmergės vyro kuriam galėčiau aš paimti burna natūralu kota, nes i kitus miestus nevazinejuos. Jei esi is Ukmerges butinai parasyk manau tikrai susitarsim, del susitikima ir padarysiu oralini. Jei kazko rimciau nori ir ieskai gejo ar CD ir kazko panasaus tai geriau netrugdom ir nerasinekate nes ne cia pataikei!
Atlygio neprašau ir kitiems neteikiu. Tiesiog darau tai be jokio atlygio, nes man patinka labai tai daryti.
Kas skambinės numeris bus blokuojamas!
Bendrauju tik per zinutes!
Bled nemokslos išmokate skaityti jug i skambučius neatsiliepiu neatsipiepsiu ir neskambinėkite!!! O rašykite žinutes tik!

Ieškau tokio kuris butu nepastartavęs , nes visi kažkodėl tik visi taip giriasi!! Nes man kaip tik sportininkai nedomina!!!! Aš nemergina man vyru raumenys nedomina!!! Ir storuliai nedomina geriausiai butu iš kudo sudėjimo!
Ir daikto dydis neilgesnis nei 15cm, nes ilgesni nedomina ir netrugdom!!!

Kontaktai

Vardas
darau
Telefonas
Miestas
Ukmergė
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai