Uždangalai augalams su užtrauktukais, 2vnt., 1×1,55m, 70g/m²

Uždangalai augalams su užtrauktukais, 2vnt., 1×1,55m, 70g/m²

18,8 €
ID: 8069254
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4
Uždangalai augalams su užtrauktukais, 2vnt., 1×1,55m, 70g/m²

Skelbimo aprašas

Šie uždangalai augalams su užtraukiamomis virvutėmis ir užtrauktukais yra puikus būdas apsaugoti savo augalus ar pasėlius nuo žiemos šalčių.

Orui pralaidi ir patvari medžiaga: uždangalas augalams yra pagamintas iš lengvo, orui pralaidaus ir patvaraus neaustinio audinio. Uždangalas augalams leidžia saulės šviesai, orui ir drėgmei pasiekti augalus, taip užtikrinant sveiką augimą.
Su užtraukiama virvute ir užtrauktuku: apsauga nuo šalčio augalams apačioje turi užtraukiamą virvutę, taip užtikrinant, kad jis išliks savo vietoje pučiant stipriam vėjui, bei žiemos metu augalus lengvai palaistyti ir patikrinti leisiantį užtrauktuką šone.
Daugiafunkcis: žieminis uždangalas augalams viso augimo sezono metu suteikia apsaugą nuo atšiaurių oro sąlygų, pavyzdžiui, šalčio, šalpdribos ir sniego bei paukščių, vabzdžių, naminių paukščių ir kitų gyvūnų.
Platus panaudojimas: žieminis uždangalas augalams puikiai tinka sodinukų, vaisių sodinukų, daržovių, gėlių, nedidelių krūmų, stačiai augančių augalų, tropinių augalų ir kt. apsaugai.
Gera žinoti:

Augalas į pristatymą neįeina.
Spalva: balta
Medžiaga: neaustinis audinys (100% polipropilenas)
Kiekvieno maišo matmenys: 1 x 1,55 m (plotis x aukštis)
Svoris: 70 g/m²
Užtraukiamos virvutės skersmuo: 3 mm
Su užtrauktuku šone
Komplektą sudaro:
2 x uždangalai augalams

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai