Unikalus žemės sklypas prie jūros – iki jūros tik 180 metrų.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Unikalus žemės sklypas prie jūros – iki jūros tik 180 metrų.

1 380 000 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5843082

Apie

Savivaldybė
Palangos m. sav.
Gyvenvietė
Palangos m.
Mikrorajonas
Šventoji
Plotas (a.)
138.00
Sklypo paskirtis
Kita

Ypatybės

Elektra
Kraštinis sklypas
Greta miško
Geodeziniai matavimai
Be pastatų

Skelbimo aprašas

Unikalus žemės sklypas prie jūros – iki jūros tik 180 metrų. Parduodamas 1,38 ha sklypas prie kopų, Kuršių take, Šventojoje. Šalia sklypo plyti pušyno miškelis ir geomorfologinis draustinis, kuris skiria sklypus nuo Baltijos jūros. Sklypas yra šiaurinėje Šventosios dalyje. Sklype yra atlikti geodeziniai matavimai. Netoli sklypo yra elektra. Iki sklypo veda pajūrio kelias. Kuršių taku kelio ženklais apribotas pašalinių asmenų judėjimas. Iki Šventosios centro apie 1,5 km. Rami vieta, esanti atokiau nuo kurortinio triukšmo. Jei svajojate apie vietą ant jūros kranto, tai šis sklypas – skirtas JUMS!
Kodėl verta pirkti?
• Dėl unikalios sklypo vietos, tai yra puiki investicija!
Juk pagrindinės trys NT taisyklės: vieta, vieta, vieta!
• Su šeima galėsite leisti gražiausias savo gyvenimo akimirkas! Matosi pajūrio kopos, o vakarais saulėlydžiai! Ankstyvais rytais Jus pažadins bundančios gamtos garsai!
• Rami vieta, atokiau nuo miesto triukšmo. Girdisi tik jūros ir pušų ošimas!
Kuršių takas yra rami ir neurbanizuota Šiaurinė Šventosios dalis — ideali vieta poilsiui ir meditacijai, vasarojimui ir atostogoms bet kuriuo metų laiku. Vieta tinkama bet kokio amžiaus žmonėms, vertinantiems subtilų, ramų ir trapų Kuršių tako pajūrio grožį. Smilgomis apaugusi gamta džiugins Jus vasaros atostogų metu. Paplūdimio smėlis, bangų mūša nuplaus Jūsų nuovargį, išvalys protą ir jausmus nuo kasdienių darbų ir buitinės rutinos. Patekėjus saulei smagu pasivaikščioti pajūriu, pasisemti jėgų visai dienai. O vakare su šeima galėsite grožėtis puikiais gamtos vaizdais.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.