Unikalus senovinis vežimas - "brička"

Unikalus senovinis vežimas - "brička"

650 €
ID: 8043224
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 84
Unikalus senovinis vežimas - "brička"
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Tai labai sena Lietuviška "Brička".Na, tai matosi iš metalinių kaltinių detalių, varžtų Buvo rasta ir nupirkta viename LT vienkiemyje. Sena, tačiau gerai išlaikyta, nes buvo laikoma “n metų senoje klėtyje, o ne po atviru dangum.
Kas dar šioj bričkoj įdomu, tai l. unikalios sėdynės. Viena sėdynė su lingėmis. Tam, kad važiuojant ne purtytų, o lengvai supuotų. Na ir žinoma patys ratai. Jie yra pagaminti iš taip vadinamo “vieno lenkimo, o ne iš dalių. O kaip sakoma - originalūs, gerai dar išlikę ratai “pusę bričkos kainą :) :)
SUTVARKYMAS:
Pakestas visas dugnas. Nes bričkos dugno lentos buvo visiškai supuvusios ir sulūžusios. Bet pakeistos ne į naujas lentas, o pritaikytos senos, gerame stovyje lentos ir pritaikyta spalva. Visa brička impregnuota specialiu impregnantu, kad sustabdyti tolesnį senėjimą, žodžiu užkoncervuota :) Visos metalinės dalys, net varžtai nutepti brangiu, bet labai geru rudžių surišėju.
***
Jeigu patinka antikvariniai,senoviniai daiktai, arba modernūs-interjeriniai dideli ant drobių aliejiniais dažais paveikslai apžiūrėkite kitas mano prekes ir rasite kažką sau naudinga.Spauskite:
https://www.skelbiu.lt/pasiulymai/bertas8/
(per kelis puslapius)
Arba rašykite į emeila:
[email protected]
Arba
skambinkite: 866355799

Kontaktai

Vardas
robertas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai