Ultragarsiniai automobilio švilpukai stirnoms ir šernams atbaidyti

Ultragarsiniai automobilio švilpukai stirnoms ir šernams atbaidyti

8,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 7053674
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 10
Ultragarsiniai automobilio švilpukai stirnoms ir šernams atbaidyti

Skelbimo aprašas

Skirti apsaugoti judantį automobilį nuo netikėtų susidūrimų su laukiniais žvėrimis. Ypač plačiai naudojamas JAV, Kanadoje ir Norvegijoje. Ultragarsiniai švilpukai automobiliams - efektyvi priemonė kuri ima veikti automobiliui judant nuo 50km/h greičiu. Ji priverčia žvėris suklusti ir veikia lyg įspėjimas apie artėjantį pavojų. Sklindantis neįprastas garsas verčia žvėris instinktyviai trauktis iš pavojaus zonos.

Šie švilpukai padės apsaugoti automobilį nuo netikėto susidūrimo su stirna, briedžiu šernu ar lape. Iš esmės prietaisas gerai veikia ir saugantis nuo kai kurių naminių gyvūnų, tokių kaip katės ir šunys. Gerai žinoma, kad tokie pavojai itin dažnai slypi miškingose vietovėse bei laukuose ir ypač dažnai pasitaiko tamsiu paros metu.

Automobilio susidūrimas su žvėrimi gali ne tik sunkiai apgadinti transporto priemonę, bet neretai baigiasi tragiškai. Net ir po nedidelio susidūrimo kartais prarandama mašinos kontrolė, atliekamas netikėtas manevras ar staigus stabdymas, kas kartais gali virsti katastrofos priežastimi. Net jei esate patyręs vairuotojas - nuo susidūrimo su gyvūnais apsaugotas nesate ir net aukščiausios klasės vairavimo meistriškumas gali nepadėti.

Klausimas: ar verta rizikuoti ir nepabandyti prisitvirtinti prie savo automobilio ULTRAGARSINIŲ AUTOMOBILIO ŠVILPUKŲ STIRNOMS, BRIEDŽIAMS, ŠERNAMS AR LAPĖMS ATBAIDYTI?

Dydis: 5 x 3cm.

Komplekte: 2vnt. automobilio švilpukų kurie lengvai tvirtinasi prie bet kokio lygaus paviršiaus savo lipniu paduku. Reikalui esant saugiai nusilupa nesugadinant dažų.

Įsigyti galite čia: https://www.mandarinai.lt/8-99-ultragarsiniai-automobilio-svilpukai-stirnoms-ir-sernams-atbaidyti

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas