Turi telefoną-turi pajamas. 2-8 € kriptovaliuta Pi

Turi telefoną-turi pajamas. 2-8 € kriptovaliuta Pi

1 €
ID: 8025684
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 21
Turi telefoną-turi pajamas. 2-8 € kriptovaliuta Pi

Skelbimo aprašas

Kripto valiuta skirta telefonui (visai nenaudoja tel. resursų).

Savo pinigų investuoti nereikia. Numanoma vertė 2-8 Eur/PI 2023 m. Jau yra informacija apie kainą:
https://coinmarketcap.com/currencies/pinetwork/ arba
https://www.coingecko.com/en/coins/pi-network

Rodoma kaina yra kiek uždidinta (ateities sandorių).
Jau LT galima pi mainyti į visokius daiktus (telefonus, kompiuterius, dovanų kuponus). Projektas yra begalo populiarus Azijos šalyse, todėl galėsite pirkti viską ką tik norėsite iš tenais.

Projektas startavo 2019 m., taigi jau 4 m. Turi virš 50 mln. (2023-09) aktyvių dalyvių. Virš 50 mln. atsisiuntimų iš google play. Paleistas pagrindinis tinklas 2021 m.
Pažiūrėti pagrindinę pi-network statistiką galima čia: https://dashboard.pi-blockchain.net/

Aš nuo 2019.10 prikasiau jau apie 60 000 pi vienetų. Kas kukliausiu vertinimu bus verta minimaliai 90 000 Eur 2024 m.

PI leidžia "kasti" paspaudus vieną mygtuką kas 24 h, tik dabar "kasti" tapo jau daug sunkiau lyginant su tuo kaip buvo anksčiau ir kiekvieną mėnesį vis pasunkėja.

Tai užtrunka 30 sekundžių į dieną, įsijungti programėlę ir paspaudi mygtuką, tikrai labai mažai pastangų. Tik reikia po truputį ir domėtis, plėsti žinias, kad didėtų raštingumas šioje srityje. Dar du metus manau bus 100 mln. naudotojų, todėl jungtis dar verta.

Siūlau pamėgint. Papildomai investuoti nieko nereikia, "kasti" kas dieną ir būti kantriems. Programėlėje yra vidinis chatas. Rekomenduoju su facebook registruotis pirmą kartą. Jau labai daug prisijungusių per šią nuorodą, todėl pagalba bus!

Esu šiame projekte, jau apie 4 m. ir per tą laiką dar neradau įdomesnio nei vieno cripto valiutų projekto, kur nereikia dėti savo pinigų. Viskas teisiškai legalu, todėl užtrunka darymas.
Kas ilgiau dalyvauja, supranta, kad tai virsta tikrove, tačiau ir platesnę perspektyvą reikia matyti - čia yra web3 projektas, o tai reiškia ateitis link kurios eina internetas - technologija, kuri bus naudojama daug metų į priekį.

Kriptovaliuta nuoroda:

https://minepi.com/aarrtturas nurodyti kas rekomendavo "aarrtturas" (kabučių nevesti).

Programėlės pavadinimas "pi network".
Kai vesite savo duomenis registruojantis, butinai veskite viską be klaidų, taip kaip nurodyta jūsų dokumentuose. Klaidų negali būti, šis momentas labai svarbus! Nesuklyskite!

Būkite kantrūs, čia laimėtojai yra tie, kurie patys kantriausi ir lieka su ilgalaikia perspektyva. Nenumeskite, tik dėl to, kad kažkas ne visai pagal jus ir norisi labai greito rezultato - labai greito rezultato nebūna.

Kontaktai

Vardas
Arturas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai